موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/32875 :کد

0

به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض دارم

  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ — ۲۲:۰۴
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -به رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض دارم

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون می‌گوید بعد از بازی با گیتی‌پسند حرکت تحریک آمیز انجام نداده و به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی اعتراض دارد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون می‌گوید بعد از بازی با گیتی‌پسند حرکت تحریک آمیز انجام نداده و به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی اعتراض دارد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار مهر در گفتگو با علی افضل ، درباره محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر اتفاقات بعد از بازی با گیتی پسند اصفهان در لیگ برتر فوتسال، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: من بعد از این بازی کاری نکردم و نمی‌دانم چرا مرا محروم کرده‌اند. در پایان مسابقه با گیتی پسند فقط خوشحالی کردیم. آیا این خوشحالی باعث تحریک بازیکنان و یا مسئولان گیتی پسند شده بود؟


وی افزود: ما کاری به تیم مقابل نداشتیم و فقط خوشحال بودیم. حتی یکی از بازیکنان گیتی پسند قصد داشت سمت داور برود و اعتراض کند که مانع درگیری شدم. نمی‌دانم چرا این حکم را صادر کرده‌اند. در بازی با تاسیسات دریایی هم دو جلسه مرا محروم کردند که چیزی نگفتم ولی الان به این حکم اعتراض دارم و از باشگاه می‌خواهم آنرا پیگیری کند.


سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در پایان درباره شرایط تیمش هم گفت: ما این هفته استراحت داریم ولی هفته آینده باید به مصاف تیم شهید منصوری برویم. بازی‌های باقیمانده در لیگ برای ما دشوار است و باید با حداکثر امتیاز از زمین خارج شویم.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :