موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/32991 :کد

0

شورای ائتلاف اصولگرایان تشکیل می‌شود

  یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ — ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -شورای ائتلاف اصولگرایان تشکیل می‌شود

دبیرکل حزب مؤتلفه از تشکیل و برگزاری شورای ائتلاف اصولگرایان با سخنرانی حداد عادل خبر داد و گفت: این شورا تا هفته آینده تشکیل می‌شود.

 

دبیرکل حزب مؤتلفه از تشکیل و برگزاری شورای ائتلاف اصولگرایان با سخنرانی حداد عادل خبر داد و گفت: این شورا تا هفته آینده تشکیل می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمد نبی حبیبی شامگاه شنبه در نشست با اصولگرایان استان بوشهر بااشاره به برنامه‌ریزی برای معرفی نامزدهای اصولگران در مجلس شورای اسلامی آینده اظهار داشت: برای ارائه راهکارهای لازم و معرفی کاندیداها شورای ائتلاف اصولگران تا هفته آینده تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه شورای ائتلاف اصولگرایان بزودی اعلام موجودیت می‌کند گفت: این شورا بزودی با سخنرانی حداد عادل اعلام موجودیت می‌کند.دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه تعدد نامزدها  یکی از آسیب‌ها و معضلات  اصولگراها است افزود: نباید اجازه دهیم با تعدد نامزدها، به‌جای یک اصولگرا یک رقیب راهی مجلس شود.

حبیبی افزود:  در زمینه نامزدهای مجلس خبرگان رهبری حزب موتلفه از نامزدهای جامعتین حمایت می‌کند.وی با بیان اینکه اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم راهی به‌جز ائتلاف ندارند افزود: اگر ائتلاف ‌شکل نگرفت نمی‌توان با دست‌خالی وارد انتخابات  شد.

حبیبی بابیان اینکه احزاب ایثارگران، پایداری و موتلفه با لیست واحد وارد انتخابات مجلس می‌شوند افزود: حزب پایداری و ایثارگران بیش از 60 جلسه تشکیل داده که در این جلسات  تاکید شد احزاب ایثارگران، پایداری و موتلفه با لیست واحد وارد انتخابات مجلس ‌شوند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه قرار بود 26 آذرماه نشست ولایتی، مقتدایی، ناطق نوری و لاریجانی برگزار شود گفت:با نشست‌های مکرری که پیش‌ازاین اتفاق به‌منظور ائتلاف اصولگرایان داشتیم آقای لاریجانی نهایتاً اعلام کرد بنده به ائتلاف اصولگرایان می‌پیوندم.
منبع: تسنیم

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :