موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رسانه

a/33039 :کد

0

هدیه کریسمسی هکرها به سونی و مایکروسافت

  یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۲
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -هدیه کریسمسی هکرها به سونی و مایکروسافت

یک گروه هکری دو شرکت سونی و مایکروسافت را تهدید کرده که در آستانه تعطیلات کریسمس خدمات بازی های آنلاین آنها را از کار خواهد انداخت.

یک گروه هکری دو شرکت سونی و مایکروسافت را تهدید کرده که در آستانه تعطیلات کریسمس خدمات بازی های آنلاین آنها را از کار خواهد انداخت.

 

به گزارش تحلیل ایران،این گروه که Phantom Squad نام دارد وعده داده که سرورهای بازی های آنلاین دو کنسول Xbox و PlayStation را مورد حملات مکرر DOS خود قرار خواهد داد تا هیچ کاربری نتواند از طریق آنها بازی های ویدیویی محبوب خود را اجرا کند.

 

سال گذشته نیز یک گروه هکری دیگر به نام Lizard Squad با حملات گسترده به سرورهای بازی آنلاین باعث شد تا میلیون ها نفر نتوانند به خدمات آنلاین مایکروسافت و سونی در این زمینه دسترسی پیدا کنند.

 

هکرهای Phantom Squad این ماه مسئولیت حمله به خدمات لایو کنسول بازی ایکس باکس مایکروسافت را بر عهده گرفتند. این حمله موجب اختلال مختصر در این خدمات شد. آنان قول داده اند که این بار به مدت یک هفته مانع از اجرای بازی های آنلاین شوند.

 

مایکروسافت بعد از اختلال اخیر خدمات بازی آنلاین خود را به روز کرد تا مانع از تکرار حوادث مشابه شود و از اف بی آی و مقامات قضایی برای پیگیری موضوع کمک گرفت.

 

منبع:فارس

                               

مایکروسافت     هکر     کریسمس     حوادث        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :