موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نفت

a/33385 :کد

0

تخفیف نفتی ایران به پالایشگاه‌های هند

  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۲
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -تخفیف نفتی ایران به پالایشگاه‌های هند

رویترز اعلام کرد: مقامات وزارت نفت کشورمان در دیدار با نمایندگان پالایشگاه های هند از ارائه تخفیف به خریداران هندی نفت ایران خبر دادند.

رویترز اعلام کرد: مقامات وزارت نفت کشورمان در دیدار با نمایندگان پالایشگاه های هند از ارائه تخفیف به خریداران هندی نفت ایران خبر دادند.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، با توجه به نزدیک شدن روز به روز صنعت نفت کشورمان به پایان تحریم های غرب، ایران اعلام کرده است به خریداران هندی نفت تخفیف خواهد داد.


مقامات وزارت نفت در دیدار با نمایندگان پالایشگاه های خریدار نفت کشورمان و دیگر پالایشگاه های این کشور که به دلیل تحریم ها، خرید نفت ایران را متوقف کرده بودند، اعلام کرده اند که برای خریداران نفت ایران تخفیف و دیگر مشوق های خرید را اعمال خواهد کرد.


این دیدار هفته گذشته و با حضور سید محسن قمصری به عنوان نماینده وزارت نفت برگزار شد.


در این دیدار ایران در اقدامی کم سابقه از پالایشگاه ها خواسته اند تا پیشنهادات قیمتی خود را به وزارت نفت ارائه دهد تا نفت ایران از نظر رقابتی شرایط بهتری را نسبت به رقبای خود پیدا کند.


یکی از نمایندگان پالایشگاه های هند گفت: من تا کنون ایران را اینچنین انعطاف پذیر ندیده بودم. طرف ایرانی برای افزایش رقابت‌پذیری نفت خود، بازخورد نظرات ما را مد نظر قرار می دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :