موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/33480 :کد

0

آقای گل در نزدیکی‌های تراکتورسازی

  ﺳﻪشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۴ — ۰۸:۱۴
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -آقای گل در نزدیکی‌های تراکتورسازی

با اعلام موافقت سرمربی تیم فوتبال السیلیه قطر، جدایی «لوسیانو ادینیو» از این تیم قطری قطعی شد تا این بازیکن به تیم تراکتورسازی نزدیک‌تر شود.

با اعلام موافقت سرمربی تیم فوتبال السیلیه قطر، جدایی «لوسیانو ادینیو» از این تیم قطری قطعی شد تا این بازیکن به تیم تراکتورسازی نزدیک‌تر شود.

به گزارش خبرنگار مهر، لوسیانو ادینیو سال گذشته با پیراهن تراکتورسازی تبریز به عنوان آقای گلی لیگ برتر فوتبال ایران رسید و سپس با عقد قراردادی یکساله به تیم السیلیه قطر رفت. بر خلاف تراکتورسازی، ادینیو در تیم السیلیه به یک ناکام بزرگ تبدیل شد و در ۱۳ مسابقه لیگ ستارگان قطر تنها یک گل برای تیمش به ثمر رساند تا انتقاد مسئولان باشگاه و «سامی الطرابلسی» سرمربی این تیم را در پی داشته باشد.

 

سایت الکاس قطر در ساعات پایانی روز دوشنبه در خبری اختصاصی اعلام کرد که با موافقت سرمربی و مسئولان باشگاه، جدایی ادینیو از تیم السیلیه قطعی شده است و این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی این تیم را ترک خواهد کرد. الکاس در این خصوص نوشت: «سایت ما از کانال‌های خاص متوجه شد که سرمربی تیم السیلیه موافقتش را برای کنارگذاشتن و جدایی ادینیو در نقل و انتقالات اعلام کرده است. ادینیو این فصل با قراردادی یکساله به تیم السیلیه پیوست ولی در این تیم تنها یک گل به ثمر رساند و با آمادگی عبدالقادر الیاس، به بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد.»

 

هرچند پیش از این زمزمه‌هایی از حضور ادینیو در تیم پرسپولیس شنیده می‌شد ولی برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان تاکید کرد که این بازیکن را نمی‌خواهد. به این ترتیب، باید تراکتورسازی را مقصد ادینیو دانست بخصوص اینکه امیر قلعه نویی در بدو شروع کارش در تیم تراکتور، از مسئولان باشگاه خواسته بود تا زمینه بازگشت این مهاجم را فراهم کنند.

 

از سوی دیگر، آقای گلی ادینیو در تراکتورسازی و خاطرات خوبی که این بازیکن از این باشگاه ایرانی دارد باعث شده تا وی تمایل زیادی برای بازگشت به این تیم داشته باشد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :