موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/33605 :کد

0

تمام تلاش ما بر اجماع اصولگرایان است

  ﺳﻪشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۴ — ۱۴:۰۸
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -تمام تلاش ما بر اجماع اصولگرایان است

در دیدار جمعی از اعضای حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با آیت الله موحدی کرمانی مطرح شد؛ "تمام تلاش ما بر اجماع اصولگرایان است"

در دیدار جمعی از اعضای حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با آیت الله موحدی کرمانی دبیر کل محترم جامعه روحانیت مبارز مطرح شد؛ "تمام تلاش ما بر اجماع اصولگرایان است"

 

به گزارش خبرنگار تحلیل ایران  ، آیت الله موحدی کرمانی در دیدار با جمعی از اعضای حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه ، شرایط کنونی کشور حساس است و میبایست هوشیار باشیم تفکراتی که نباید در انقلاب راه پیدا کند در حال نفوذ هستند و در کمین و در تدارک نفوذ در مجلس آتی و خبرگان رهبری هستند که در صورت ورود موفقیت آنها تبعات خطرناکی برای کشور خواهد داشت، خاطر نشان کردند: البته حضرت آقا بیدارند و هشدارها را به مردم می دهند .


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزودند : یادمان باشد مجلس ششم خیلی حضرت آقا را اذیت کرد و از این به بعد کار به ما بستگی دارد. اگر مردم زمانی دور امیرالمومنین را گرفتند نتیجه اش شد حکومت حضرت و اگر دور ایشان را خالی کردند نتیجه شد حکومت معاویه و یزید .


ایشان خطاب به اعضای حزب توسعه و عدالت فرمودند : سعی شما و دغدغه شما اکنون خیلی عزیز است و اینکه زمانه خود را شناخته و مشغول فعالیت هستید واقعاً جای تقدیر دارد و با تدبیری که نیروهای ارشد این حزب دارند، حتماً کادر خوبی تربیت کرده اند و به شما از این بابت تبریک می گویم .


دبیر کل محترم جامعه روحانیت مبارز ضمن تشریح وضع موجود کشور افزود: همت ما این شد که به عنوان جامعه روحانیت درمیدان حضور داشته باشیم و سعی ما بر تجمیع و اجماع تمامی اصولگرایان است که الحمدالله در سطح کشور تعدادشان زیاد است و اکنون احساس خطرکرده و همگی به میدان آمده و اعلام آمادگی نموده اند.اگر همین افراد در تهران و در استانها فعال شوند انشالله مجلس خوبی خواهیم داشت و اگر متفرق شوند که خواسته دشمنان و آمریکا این است و می خواهند بین نیروهای اصولگرا تفرقه ایجاد کنند و اصلاح طلبان پیروز این میدان شوند، که این نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت.


نماینده سابق مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران در ادامه افزود: ما در این مسیر گام های زیادی برداشته ایم و بر حسب وظیفه آماده هر کاری هستیم.عده ای از اصولگرایان مطرح برای تصمیم گیری و تصمیم سازی دعوت شده اند و شورایی تحت عنوان «شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان» تشکیل گردیده است. در این شورا علاوه بر مجمع روحانیت مبارز افراد و احزابی همچون پایداری، ایثارگران، رهپویان ولایت، مؤتلفه، خط امام و رهبری و چهره هایی همچون آقایان حدادعادل، روح الامین به نمایندگی از طیف هایی از اصولگرایان و آقای ذاکری از طرف آقای قالیباف و آقای بروجردی به نمایندگی آقای ولایتی و نیز نماینده ای از سوی آقای لاریجانی حضور دارند. تاکنون نیز دو جلسه این شورا برگزار شده است و آقای حداد عادل و گروهی جهت انتخاب لیست نهایی انتخاب شدند .


امام جمعه موقت تهران در ادامه نکاتی را در مورد انتخابات به اعضای حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی یادآور شدند و افزودند: در انتخابات آتی نیروهای اصولگرا می بایست چند نکته را لحاظ کنند؛اول اینکه باید در انتخابات فرد اصلح را انتخاب کنیم ،کسی که اولویتش تبعیت از رهبری است، به درد مجلس بخورد، تأثیرگذار باشد و فرد بی تأثیری نباشد، همچنین احساس وظیفه کند و برای مجلس و مردم کار کند و خود را نماینده کشور بداند و در نهایت تدین و اخلاص داشته باشد.


آیت الله موحدی کرمانی در پایان خاطرنشان کردند: فقط خداوند را در نظر داشته باشید اگر که میخواهید شامل لطف خداوند شوید.


در این دیدار جناب آقای امیر علی امیری (رئیس شورای مرکزی) گفت: این حزب قطعا در راستای تقویت اصولگرایان فعالیت خواهد کرد و همچنین جناب آقای پیریائی ضمن تشکر از تلاشها و فعالیتهای اعضای حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت : هدف ما از این حزب آن است که به جمله درخشان شهید بهشتی که فرمودند "حزب معبد من است" نزدیک شویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :