موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آلودگی هوا

a/33903 :کد

0

افزایش چگالی آلاینده‌ها در تهران تا پایان امروز

  چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ — ۱۸:۱۹
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -افزایش چگالی آلاینده‌ها در تهران تا پایان امروز

روز پنج‌شنبه ۳ آذر برای آسمان‌های استان‌های خوزستان، نیمه غربی فارس، جنوب اصفهان و لرستان بارش باران و برف و نیز در استان‌های چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

روز پنج‌شنبه ۳ آذر برای آسمان‌های استان‌های خوزستان، نیمه غربی فارس، جنوب اصفهان و لرستان بارش باران و برف و نیز در استان‌های چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بررسی آخرین نقشه‌های پیشیابی بیانگر تداوم پایداری جو در نیمه شمالی کشور تا پایان هفته است که پیامد آن، افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهد بود.


انتظار می‌رود با توجه به انباشت آلاینده‌ها، تا پایان امروز نیز چگالی آلاینده‌ها در تهران، کرج، اراک و اصفهان به بیشینه خود برسد.


با توجه به ورود سامانه بارشی، پیش‌بینی می‌شود از اواخر وقت امروز بارش باران در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان و بارش برف در بخش‌های کوهستانی این مناطق و چهارمحال و بختیاری رخ دهد.


روز پنج‌شنبه سوم دی‌ماه بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد در بوشهر و ایلام، بارش باران و برف در نیمه غربی استان فارس، استان خوزستان، جنوب اصفهان و لرستان پیش‌بینی می‌شود.


اواخر وقت در شمال غرب کرمان بارش برف در چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد رخ می‌دهد.


روز جمعه چهارم دی‌ماه بارش باران و برف و وزش باد در کرمان پیش‌بینی می‌شود. بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد در بوشهر، فارس و از اواخر وقت در شمال غرب هرمزگان رخ خواهد داد.


روز پنج‌شنبه شدت بارش‌ها در نیمه شرقی خوزستان، نیمه غربی فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد و روز جمعه در استان‌های فارس، کرمان و جنوب بوشهر است.


روزهای پنج‌شنبه و جمعه، خلیج فارس مواج است.


امروز چهارشنبه 2 دی‌ماه آسمان تهران غبارآلود و جهت باد، جنوب غربی و سرعت آن 7 کیلومتر بر ساعت است. بیشینه و کمینه هوا در 24 ساعت گذشته 8 درجه و 1 درجه بود.


روز آینده آسمان تهران کمی ابری، در پاره‌ای نقاط غبارآلود و در اواخر وقت افزایش ابر پیش‌بینی میشود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :