موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بسکتبال

a/33909 :کد

0

پیروزی یاران حدادی و نیکخواه

  چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ — ۱۸:۳۸
تعداد بازدید : ۲۹۰   
 تحلیل ایران -پیروزی یاران حدادی و نیکخواه

در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، یاران حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی حریفان خود را شکست دادند و تیم‌ مهدی کامرانی مقابل حریفش مغلوب شد.

در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، یاران حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی حریفان خود را شکست دادند و تیم‌ مهدی کامرانی مقابل حریفش مغلوب شد.

به گزارش تحلیل ایران، در دور بیست و یکم لیگ بسکتبال چین امروز (چهارشنبه) تیم «سیچوان جینکیانگ وال» که حامد حدادی را در اختیار دارد،‌ با نتیجه 123 بر 121 و در وقت اضافه نخست، میزبان خود، گوانگدونگ را شکست داد. سنتر ملی‌پوش ایران در این دیدار 43 دقیقه و 36 ثانیه بازی کرد و توانست 13 امتیاز، 11 ریباند و 8 پاس گل برای تیمش کسب کند. مایک هریس 48 امتیاز و 15 ریباند دیگر برای سیچوان به دست آورد.


همچنین مهدی کامرانی در شکست 109 بر 94  تیمش بیجینگ مقابل «ژینجیانگ»، بازی نکرد. 


تیم ژیجیانگ گلدن بولز نیز که صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی ایران را در اختیار دارد در مدت 39 دقیقه و 34 ثانیه بازی او با نتیجه 110 بر100 مقابل میزبان خود جیلین پیروز شد. نیکخواه بهرامی در این دیدار 13 امتیاز، 18 ریباند و 6 پاس گل برای تیمش کسب کرد. چارلز گینس نیز 29 امتیاز و 15 ریباند دیگر برای ژیجیانگ به دست آورد.


در پایان دیدارهای هفته بیست و یکم CBA، تیم سیچوان با 16 پیروزی، 5 شکست و 37 امتیاز در مکان سوم،‌ ژیجیانگ با 13 پیروزی، 8 شکست و 34 امتیاز در رده هشتم و بیجینگ با 7 پیروزی، 14 شکست و 28 امتیاز در مکان شانزدهم جدول قرار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :