موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/34262 :کد

0

آلمانیهانگران افزایش افراط‌گرای‌ها تحت بحران پناهندگان هستند

  جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ — ۰۷:۲۶
تعداد بازدید : ۱۴۵   
 تحلیل ایران -آلمانیهانگران افزایش افراط‌گرای‌ها تحت بحران پناهندگان هستند

نتایج یک بررسی از نگرانی شهروندان آلمانی درباره راستگرایی افراطی روزافزون در کشورشان تحت بحران پناهندگان خبر داد.

نتایج یک بررسی از نگرانی شهروندان آلمانی درباره راستگرایی افراطی روزافزون در کشورشان تحت بحران پناهندگان خبر داد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از روزنامه "تاگس اشپیگل"، در آلمان به دلیل شمار پناهندگان روزافزون ترس‌های زیادی بخصوص از نازی‌های جدید وجود دارد.


به این ترتیب شمار روزافزون پناهندگان دربین شهروندان آلمانی ترس‌های قابل توجهی را ایجاد کرده است گه از جمله مهم ترین آن ها نگرانی از راستگرایی افزاطی در حال رشد در آلمان است.


این نتیجه از یک بررسی انستیتوی علوم اجتماعی کلیسای پروتستان آلمان EKD به دست آمده است. این ترس شهروندان آلمانی با 87 درصد بیشتر از ترس و نگرانی آن ها از وضعیت اضطراری مسکن ( 78 درصد) است.


77 درصد بیش از 2 هزار شهروند آلمانی که در این نظر سنجی شرکت کردند نیز نگران این مسئله بودند که بسیاری از پناهندگان هیچ شغلی را در آلمان پیدا نکنند. 71 درصد نیز در این باره که محل اقامت مناسبی برای آن ها در آلمان یافت شود ابراز شک و تردید کرده بودند.


69 درصد نیز از بالا رفتن شمار اسلام گرایان افراطی در آلمان ابراز نگرانی کرده بودند، 64 درصد نیز از وارد شدن فشار بیش از حد بر پلیس و مسئولین در چنین شرایطی نگران بودند و 61 درصد نیز نگران افزایش جرائم و جنایت ها در آلمان در چنین شرایطی بودند.


تقریبا نیمی از شهروندان آلمانی نیز نگرانی های دیگری مبنی بر کشیده شدن مجدد مرزها در اروپا و یا کاهش استانداردهای اجتماعی در آلمان در چنین شرایطی بودند.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :