موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/34322 :کد

0

هشدار ترامپ به هیلاری کلینتون

  جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ — ۱۰:۳۱
تعداد بازدید : ۱۷۸   
 تحلیل ایران -هشدار ترامپ به هیلاری کلینتون

نامزد پیشتاز جمهوری خواهان آمریکا با انتقاد از اظهارات رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری، هشدار داد که کلینتون از کارت "زن بودن" خود استفاده می‌کند.

نامزد پیشتاز جمهوری خواهان آمریکا با انتقاد از اظهارات رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری، هشدار داد که کلینتون از کارت "زن بودن" خود استفاده می‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ با انتقاد از اظهارات هیلاری کلینتون مبنی بر اینکه وی به تبعیض جنسیتی علاقه دارد، در توئیتر نوشت: "هیلاری مواظب باش، تو در این رقابت از کارت زنان استفاده می‌کنی.

 

وی در ادامه توئیت کرد: هیلاری، زمانیکه تو درباره "میل به تبعیض جنسیتی" اعتراض می‌کنی، به چه کسی اشاره می‌کنی؟ من احترام بسیاری برای زنان قائل هستم. مواظب باش!

 

نامزد پیشتاز حزب جمهوری خواه در انتخابات 2016 این هفته پس از استفاده از یک کلمه مستهجن علیه هیلاری کلینتون با انتقادات بسیاری رو به رو شد.

 

این در حالی است که کلینتون به هشدار ترامپ در روز پنجشنبه واکنشی نشان نداده است.

هیلاری کلینتون پس از توهین جنسی ترامپ روز سه شنبه گفته بود: من در واقع درباره لحن اظهارات ترامپ در مبارزات انتخاباتی دلسوزی می‌کنم. او برای تقسیم و جدایی مردم از اینگونه لفاظی‌های التهابی استفاده می‌کند.

 

وی ادامه داد، این اولین بار نیست که ترامپ در اظهارات خود از کلمات جنسی استفاده می‌کند.

کلینتون اعلام کرد که شخصا به این کاندیدای جمهوری خواه پاسخ نخواهد داد زیرا در این صورت ترامپ در دستیابی به هدف خود موفق می‌شود.

 

ترامپ در گذشته نیز اظهاراتی علیه زنان داشت که در آن زمان نیز با انتقادات بسیاری روبه رو شده بود.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :