موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آلودگی هوا

a/34410 :کد

0

پایداری وضعیت جوی و کاهش شاخص کیفی هوا در ۴۸ ساعت آینده

  جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ — ۲۰:۳۴
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -پایداری وضعیت جوی و کاهش شاخص کیفی هوا در ۴۸ ساعت آینده

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: پایداری شرایط جوی در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده موجب تراکم آلاینده های جوی و افزایش میزان ذرات معلق در هوا خواهد شد.

 اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: پایداری شرایط جوی در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده موجب تراکم آلاینده های جوی و افزایش میزان ذرات معلق در هوا و در نتیجه کاهش شاخص کیفیت هوای پایتخت خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران ، در اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان تهران آمده است: بررسی و تحلیل نقشه های پیش یابی هواشناسی در 48 ساعت آینده نشاندهنده پایداری جوی ، افزایش ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در شرایط ناسالم است. 


دراین اطلاعیه آسمان تهران برای امروز (جمعه) ابری تا نیمه ابری و در پاره ای نقاط به خصوص شهر تهران و شهرستانهای شهریار، رباط کریم و ورامین همراه با غبار و فردا( شنبه) نیز کمی ابری تا نیمه ابری در پاره ای نقاط همراه با غبار محلی گاهی وزش باد و بتدریج در ارتفاعات همراه با افزایش ابر پیش بینی شده است. 


اداره کل هواشناسی استان تهران دراین اطلاعیه به شهروندان توصیه کرده در روزهای شنبه و یکشنبه (فردا و پس فردا) از تردد غیرضروری در سطح شهرهای تهران، اسلامشهر، شهرری، شهریار، قدس، رباط کریم و بهارستان اجتناب کنند. 


بر اساس اعلام هواشناسی، فیروزکوه با منفی 10درجه سردترین و فرودگاه مهر آباد با چهار درجه بالای صفر گرمترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.

منبع: ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :