موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/34431 :کد

0

تاکنون تخلفی از روند ثبت‌نام انتخابات گزارش نشده است

  جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۷
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -تاکنون تخلفی از روند ثبت‌نام انتخابات گزارش نشده است

دبیر هیأت بازرسی انتخابات استان تهران با توصیه به کاندیداها مبنی بر اینکه قانون را رعایت کنند، گفت: تاکنون تخلفی از روند ثبت‌نام کاندیداها گزارش نشده است.

دبیر هیأت بازرسی انتخابات استان تهران با توصیه به کاندیداها مبنی بر اینکه قانون را رعایت کنند، گفت: تاکنون تخلفی از روند ثبت‌نام کاندیداها گزارش نشده است.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار مستقر خبرگزاری فارس در فرمانداری تهران، قدرت‌الله سیف دبیر هیأت بازرسی انتخابات استان تهران در حاشیه بازدید خود از فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنابر قانون و روالی که در سنوات گذشته و دوره‌های قبلی انتخابات بوده است، هیأت بازرسی انتخابات استان تهران تشکیل شد و جلساتی را برگزار کرد.


وی افزود: اولین اقدامی که ما سعی کردیم انجام دهیم و داوطلبان شرکت‌کننده در انتخابات به آن نیاز دارند، آن بود که داوطلبان از حقوق و تکالیف خودشان آگاهی داشته باشند و در اولین قدم دفترچه‌هایی را تحت عنوان آشنایی با حقوق و تکالیف داوطلبان به آنان دادیم تا از حقوق خودشان آگاه شوند.


سیف در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تاکنون تخلفاتی را مشاهده کرده‌اید یا خیر؟ توضیح داد: خدا را شکر تا این لحظه تخلفی به ما گزارش نشده است، در روند ثبت‌نام معمولاً به این شکل است که تخلفات آنچنانی وجود ندارد.


دبیر هیأت بازرسی انتخابات استان تهران در پایان با توصیه به داوطلبان مبنی بر رعایت قانون خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنیم داوطلبان قانون را رعایت کرده و به همدیگر احترام بگذارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :