موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/34432 :کد

0

یکشنبه؛ آغاز ثبت نام خبرنگاران برای جشنواره فیلم فجر

  جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ — ۲۲:۴۵
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -یکشنبه؛ آغاز ثبت نام خبرنگاران برای جشنواره فیلم فجر

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر از آغاز فعالیت سامانه ثبت نام اهالی رسانه برای حضور در برج میلاد خبر داد.

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر از آغاز فعالیت سامانه ثبت نام اهالی رسانه برای حضور در برج میلاد خبر داد و گفت: اهالی رسانه برای ثبت درخواست صدور کار جشنواره از روز یکشنبه به سایت جدید جشنواره مراجعه و ثبت نام کنند.

به گزارش تحلیل ایران، سید صادق موسوی، مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر افزود: با راه اندازی سایت جدید جشنواره فیلم فجر، سامانه ثبت درخواست اهالی رسانه از یکشنبه 6 دی در این سایت فعال شده و خبرنگارانی که متقاضی حضور در برج میلاد به عنوان کاخ جشنواره هستند می توانند با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس http://fajrfilmfestival.ir/ ثبت درخواست کنند.


وی با اشاره به سهمیه اعلام شده به رسانه ها از طریق روابط عمومی برای دریافت کارت جشنواره تاکید کرد: درخواست های ارائه شده از طریق سامانه اینترنتی کارت جشنواره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تقاضا داریم بر اساس سهمیه های اعلام شده، ثبت نام در سامانه انجام شود.


مشاور دبیر و مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام در سامانه صدور کارت جشنواره تا پایان روز یکشنبه 13 دی خواهد بود عنوان کرد: از اهالی رسانه می خواهیم در فرصت مقرر به سامانه یاد شده مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند و در هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره، ستاد برگزاری را یاری کنند.


موسوی تاکید کرد: اهالی رسانه در زمان ثبت نام می بایست اطلاعات مورد نیاز از جمله کد ملی، عکس پرسنلی و معرفی نامه رسانه خود را تکمیل کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :