موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/34694 :کد

0

مفقودشدن ۳۰۰۰ کنیز ایزدی/دست بدست شدن کنیزان میان اعضای داعش

  یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ — ۰۷:۰۱
تعداد بازدید : ۸۳۶   
 تحلیل ایران -مفقودشدن ۳۰۰۰ کنیز ایزدی/دست بدست شدن کنیزان میان اعضای داعش

سعودی‌ها بیشترین طرفدار و خریدار اسیران زن داعش هستند.

سعودی‌ها بیشترین طرفدار و خریدار اسیران زن داعش هستند.
 
به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه العالم، داعش بیشتر عناصر خود را با وعده‌های فریبنده‌ای چون ازدواج با زنان و دختران سوری، عراقی و بویژه ایزدی‌هایی که به کالایی در بازار برده فروشی داعش تبدیل شده‌اند، جذب می‌کند.
 
"ابو شجاع دنایی" یکی از معروف‌ترین تاجران نجات دهنده زنان ایزدی از چنگال داعش می‌گوید: سعودی‌ها در مرتبه نخست خرید زنان ایزدی ربوده شده قرار دارند. شمار زیادی از سعودی‌ها با هدف دستیابی به زنان ربوده شده عراقی و سوری که به عنوان کنیز مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند، جذب داعش می‌شوند.
 
ابوشجاع، ثروت فراوان سعودی‌ها را عامل تبدیل آنها به مهم‌ترین مشتری بازار برده فروشی داعش عنوان کرد و گفت: برخی از این سعودی‌ها حتی بیش از دو کنیز خریداری می‌کنند.
 
وی افزود: سعودی‌ها حتی زنانی را که به عنوان کنیز خریداری می‌کنند، پس از مدتی میان دوستان داعشی خود دست به دست کرده و کنیز جدید را جایگزین می‌کنند. بر اساس این گزارش، تونسی‌ها بعد از تروریست های سعودی، در مرتبه دوم این بازار قرار دارند.
 
ابوشجاع تاکید کرده که عناصر لیبیایی داعش در این زمینه با تونسی ها برابرند و عناصر مصری و اتباع دیگر کشورها در مراتب بعدی قرار دارند.
 
بر اساس شواهد و قرائن هنوز سرنوشت بیش از 3 هزار زن و دختر ربوده شده ایزدی در مناطق تحت اشغال داعش در عراق، نامعلوم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :