موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/34764 :کد

0

توفان شدید در منطقه 'دالاس'ایالت تگزاس،۸کشته بر جای گذاشت

  یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -توفان شدید در منطقه 'دالاس'ایالت تگزاس،۸کشته بر جای گذاشت

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد: توفان های بارانی در منطقه 'دالاس' ایالت تگزاس این کشور، خسارات جانی و مالی زیادی را به همراه داشته است.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد: توفان های بارانی در منطقه 'دالاس' ایالت تگزاس این کشور، خسارات جانی و مالی زیادی را به همراه داشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران به گفته منابع انتظامی شهر 'دالاس'، وقوع توفان های پی در پی در شامگاه شنبه خسارات زیادی همچون واژگونی خودروهای متعدد و تخریب مناطق مسکونی و تفریحی را به همراه داشت. دست کم هشت نفر در این حادثه جان خود را از دست دادند. هنوز از میزان مصدومان و شدت آسیب های وارده به آنها، اطلاع دقیقی در دست نیست.


بر اساس آخرین گزارش ها، توفان های سهمگین و سیلاب و بارندگی در این ایالت ها تاکنون صدها خانه را ویران و ده ها نفر از ساکنین شهرهای مختلف را روانه بیمارستان کرده است.


سازمان هواشناسی ملی آمریکا دمای موجود و بارندگی ها و توفان های جاری در این مناطق را مشابه شرایط جوی ماه ژوئن توصیف کرده است.


در بسیاری از ایالت های جنوبی و جنوب شرقی آمریکا از مردم خواسته شده است برای پیشگیری از خطرات احتمالی، از تزئینات ویژه مربوط به تعطیلات کریسمس در خیابان ها و سر در خانه ها خودداری کنند.


همچنین به گزارش خبرگزاری فرانسه، توفان و گردبادی که روز چهارشنبه شرق آمریکا را درنوردید، به مجروح شدن ده ها تن و ناپدید شدن دو تن دیگر منجر شد.

 منبع : ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :