موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/34783 :کد

0

افتخارایران این است که امنیت رابه شیوه های خشن اجرانکرده است

  یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۲
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -افتخارایران این است که امنیت رابه شیوه های خشن اجرانکرده است

سردار گرجی زاده گفت: افتخار جمهوری اسلامی این است که امنیت را به شیوه های خشن اجرا نکرده است.

سردار گرجی زاده گفت: افتخار جمهوری اسلامی این است که امنیت را به شیوه های خشن اجرا نکرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی اصغر گرجی زاده در سالروز تشکیل حفاظت هواپیمایی با بیان اینکه دشمنان ایران سعی کردن امنیت جمهوری اسلامی را به پایین ترین حد برسانند تا بگویند در این کشور امنیت نیست و برنامه ریزی جدی کرده اند.

 

وی افزود: در حالی که شرق و غرب یه صدام در حمله به ایران کمک میکردند هیچگاه صنعت هواپیمایی کشور تعطیل نشد و باید به برخی از مسئولان امنیتی بخصوص سپاه مخصوصا در این برهه مدال افتخار داد.

 

فرمانده حفاظت سپاه با بیان اینکه در شرایطی که دشمن میخواست ایران کمترین ضریب امنیتی را داشته باشد بهترین امنیت را برقرار کردیم اظهار داشت: امنیت یک فرایند دسته جمعی است. امروز در صنعت مورد استقبال قرار گرفته ایم. اگرچه برخی ها هم ناراحت شدند اما شرکت ها از ما استقبال کردند تا بجایی رسیدیم که به همه بدخواهان میگویم که اگر میخواهید تست کنید مارا تست کنید بیینید که چه کسی رفوزه میشود. شما نتوانستید یک ١١سپتامبر را پیش بینی کنید و در هیچ کدام ار توطئه هایتان علیه جمهوری اسلامی موفق نشدید.

 

سردار گرجی زاده به ذکر خاطره ای از حضورش در سوریه پرداخت و گفت: بنده با برخی مسئولین سوریه و بخصوص اسد ارتباط خوبی داشتم به هرحال مامور شدیم تا چندروزی برویم انجا. آنجا میدانی است بنام میدان مرجع که وزارت کشور سر این میدان است. آمدند وزیر کشور را ترور کردند بطوری که تروریست ها به راحتی وارد سالن و دفتر وزیر میشوند و او را به رگبار گلوله بستند، اما دست روزگار او را زنده نگه داشت. ولی اینقدر بی نظمی در امنیت آنجا بود که وقتی که وزیر را از پله ها به بیمارستان می بردند اورا دوباره به رگبار بستند اما باز وریر زنده میماند. به انها گفتیم که شما هیچ برنامه ای برای مقابله با ترور ندارید. گفتم شما هنوز سیستمی ندارید که مردم اطلاعات بدهند. ما در جمهوری اسلامی اگر دستاوردهایی داشتیم بخاطرتکیه بر اطلاعات مردم بود.

 

وی با طرح این سوال که چرا سوریه مانده است، اظهار داشت: چون اینها بسیج مردمی را پذیرفتند. زمانی سوریه امن ترین کشور عربی بود. امنیت اجتماعی آنها هم بسیار بالا بود. اما امروز همه چیز آنها بهم ریخته است. چون به حرف های ما گوش نکردند. بچه های سپاه اوایل که در آن کشور تظاهرات شد به اینها گفتند که جواب تظاهرات تیر و گلوله نیست، اما در جواب ما گفتند ما کارمان را بلد هستیم و به توصیه های ما گوش نکردند و تاوان دادند.

 

وی ادامه داد: افتخار جمهوری اسلامی این است که امنیت را به شیوه های خشن اجرا نکرده است. فتنه ٨٨ میتوانست ١� � ها کشته بجا بگذارد اما نداد و با صبوری موفق هم شدیم . هیچگاه حرف اول ما در کشور زور و خشونت نبوده است.

 

سردار گرجی زاده با ذکر خاطره از سید مصطفی موسوی از شهدای مدافع حرم گفت: روز قبل از شهادتش به اتفاق جمعی از دوستان پاسدارش منطقه ای را گرفته بودند و دو شهید هم داده بودند. دوستان سپاه انصار که همراهش بودند گفتند بعد از عملیات و گرفتن روستا خوابید و روز بعد با چهره بشاش گفت دیشب مادرم حضرت زهرا را در خواب دیدم و گفت که شب گذشته که عملیات کردید همه آن را خودم دیدم. اما عملیات فردا را خودم فرماندهی میکنم.

 

فردا شب عملیات شد در روستایی که این ملعونان شکم زن بارداری را پاره کرده بودند و سر اینکه بچه پسر است یا دختر شرط بندی کرده بودند و این مادر را کشتند و در شنود بی سیمی که از این ملعونان وحشی شنیدیم که می گفتند کسی از ما نمانده و ظاهرا ایرانی ها جلوی ما هستند، اما از همه سمت به ما شلیک میشود.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :