موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/34788 :کد

0

شلیک موشک قاهر به محل تجمع نیروهای عربستانی

  یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ — ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -شلیک موشک قاهر به محل تجمع نیروهای عربستانی

منابع خبری یمنی اعلام کردند که ارتش و کمیته های مردمی موضع نیروهای عربستان سعودی را در شهر نجران هدف شلیک موشک قاهر قرار دادند.

منابع خبری یمنی اعلام کردند که ارتش و کمیته های مردمی موضع نیروهای عربستان سعودی را در شهر نجران هدف شلیک موشک قاهر قرار دادند.
 

به گزارش تحلیل ایران، تلویزیون المسیره یمن گزارش کرد ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک «قاهر-1» به  پادگان گارد ملی سعودی در شهر نجران واقع در جنوب عربستان سعودی شلیک کردند.

 

بر اساس این گزارش، موشک با دقت به محل تجمع تجهیزات و نیروهای عربستانی اصابت کرد و صدای انفجار مهیبی ناشی از آن شنیده شد.

 

از زمان آغاز تجاوز گسترده ائتلاف عربی به یمن به رهبری عربستان و حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی، تاکنون نیروهای مردمی و ارتش یمن در دفاع از خود خسارات گسترده ای به نیروهای سعودی و دیگر کشورهای عضو ائتلاف وارد کرده اند.

 

همچنین در حملات ائتلاف به سرکردگی عربستان، تعداد شهروندان شهید یمنی به 7 هزار و 411 نفر رسیده ؛ که هزار و 729 نفر از این شهدا، کودک و هزار و 309 نفر زن و 4 هزار و 347 نفر نیز مرد بوده اند.

 

تعداد مجروحان تجاوز عربستان و ائتلاف عربی - آمریکایی نیز به 13 هزار و 846 یمنی رسیده که هزار و 492 نفر از آنها کودک، هزار و 326 نفر زن و 11 هزار و 28 نفر نیز مرد هستند.

 منبع:العالم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :