موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آلودگی هوا

a/34895 :کد

0

منطقه ۱۸؛ آلوده ترین منطقه تهران

  یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ — ۲۳:۱۶
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -منطقه ۱۸؛ آلوده ترین منطقه تهران

سازمان نظارت و پایش محیط زیست استان تهران، طبق شاخص‌های اعلام شده، امروز منطقه ۱۸ را آلوده‌ترین منطقه تهران اعلام شد.

سازمان نظارت و پایش محیط زیست استان تهران، طبق شاخص‌های اعلام شده، امروز منطقه ۱۸ را آلوده‌ترین منطقه تهران اعلام شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران درباره وضع امروز هوای تهران گفت: براساس اطلاعات به دست آمده از ایستگاه سنجش آلودگی هوا، امروز میانگین ایستگاه‌ها عدد 139 را نشان داد که بیانگر شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بود.

محمد رستگاری در مقایسه وضع هوای امروز تهران با دیروز افزود: امروز شاخص هوای تهران 124 بود و آنچه سازمان هواشناسی اعلام می‌کند میانگین 24 ساعت است و بخش اعظمی از عددی که امروز اعلام شد از ساعت 11 دیروز تا ساعت 11 امروز بود، دیروز آلودگی داشتیم و امروز هم آلودگی بالا بود.

وی در پاسخ به این سؤال که مناطق آلوده تهران کدام مناطق بودند، گفت: طی 24 ساعت گذشته ایستگاه های تهرانسر با شاخص 157، دانشگاه تربیت مدرس با شاخص 153، شهرری با شاخص 163، صدر با شاخص 153، میدان رازی با شاخص 158 ، سلامت با شاخص 159 ، شکوفه در منطقه بیست و چهار با  شاخص160 ، پارک قائم در منطقه هجده با  شاخص 176 ، دانشگاه تهران با شاخص 151 و سوهانک با شاخص 158 در شرایط ناسالم برای کل افراد جامعه بود.

رستگاری درباره پیش بینی وضع هوای تهران در روزهای آینده افزود: بنابراعلام ایستگاه سنجش هوا فردا هم شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس در آستانه بالا خواهد بود.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :