موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/35057 :کد

0

غایبان احتمالی رئال در آخرین بازی کهکشانی‌ها در سال ۲۰۱۵

  دوشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۲
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -غایبان احتمالی رئال در آخرین بازی کهکشانی‌ها در سال ۲۰۱۵

سفیدپوشان پایتخت اسپانیا ممکن است سال میلادی جاری را در غیاب دو تن دیگر از مهره‌های کلیدی‌شان به پایان برسانند.

سفیدپوشان پایتخت اسپانیا ممکن است سال میلادی جاری را در غیاب دو تن دیگر از مهره‌های کلیدی‌شان به پایان برسانند.


به گزارش تحلیل ایران، تعطیلات سال نوی بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید تمام شده و آنها به تمرینات بازگشته‌اند. در این میان رافائل واران هم که یک ماه به دلیل مصدومیتی عضلانی خانه‌نشین شده بود به جمع شاگردان رافائل بنیتس پیوسته است. دنی کارواخال که چهار هفته پیش مصدومیتش عود کرد، اما هنوز مشغول ریکاوری است و پزشکان باشگاه به او اجازه شرکت در تمرینات گروهی تیم را نداده‌اند و به همین دلیل او به تنهایی تمرین کرده است، آن هم بدون توپ.

 

کهکشانی‌ها در اولین تمرین‌شان بعد از کریسمس، روی تکنیک‌‌های کار با توپ و حرکات هجومی و دفاعی تمرکز کردند. در جریان این تمرینات تونی کروس، هافبک آلمانی کهکشانی‌ها که در بازی قبلی تیمش برابر رایو وایکانو آسیب دید، نتوانست دوام بیاورد و تنها 15 دقیقه پس از آغاز حرکات خود، به رختکن بازگشت.

 

در همین حال، سرخیو راموس، مدافع میانی و کاپیتان رئال مادرید که مانند کروس در بازی برابر رایو وایکانو آسیب دید، به تنهایی و در سالن بدنسازی باشگاه رئال مادرید تمرین کرد.

 

رئال مادرید چهارشنبه هفته جاری از ساعت 18:30 در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به مصاف رئال‌سوسیه‌داد می‌رود و این احتمال وجود دارد که راموس و کروس نتوانند در این دیدار که آخرین بازی کهکشانی‌ها در سال 2015 محسوب می‌شود به میدان بروند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :