موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/35068 :کد

0

مشاجره ترامپ با کلینتون‌ها تمامی ندارد!

  دوشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۴ — ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -مشاجره ترامپ با کلینتون‌ها تمامی ندارد!

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در تازه‌ترین درگیری لفظی با رقیب دموکراتش، از رسوایی اخلاقی همسر وی یاد کرد.

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در تازه‌ترین درگیری لفظی با رقیب دموکراتش، از رسوایی اخلاقی همسر وی یاد کرد.
 
به گزارش تحلیل ایران به نقل از  شبکه سی ان ان، دونالد ترامپ، یکی از رقبای جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در تازه‌ترین درگیری لفظی با هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات خود، از رسوایی اخلاقی بیل کلینتون همسر وی یاد کرد. 
 
مشاجره ترامپ و کلینتون به سمت شخصی‌تر شدن موضوعات پیش می‌رود. 
 
بر اساس این گزارش، ترامپ در این کشمکش لفظی که در فضای آنلاین صورت گرفت، از رسوایی اخلاقی بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا و همسر هیلاری کلینتون یاد کرد، و نوشت: هیلاری کلینتون اعلام کرده است از مساعدت همسرش در این مبارزه انتخاباتی استفاده می‌کند، اما بیل کلینتون فردی است که سابقه یک رسوایی اخلاقی را در پرونده خود دارد و این امر او را به یک انتخاب نامناسب تبدیل می‌کند. 
 
رسوایی اخلاقی بیل کلینتون یا "مونیکا گیت" واقعه‌ای است که در آن ارتباط نامشروع رئیس جمهور آمریکا و "مونیکا لوینسکی" کارآموز جوان کاخ سفید افشا شد.
 
دبی واسرمن شولتز، رئیس کمیته ملی دموکراتیک آمریکا، از اظهارات ترامپ انتقاد کرد و گفت: عملکرد او نشان می‌دهد که تا چه حد اجازه داده است مبارزات انتخاباتی‌اش، افت کند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :