موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/35149 :کد

0

مسکو: آمریکا تنها تظاهر به مقابله با داعش می‌کند

  ﺳﻪشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ — ۰۴:۱۸
تعداد بازدید : ۳۶۳   
 تحلیل ایران -مسکو: آمریکا تنها تظاهر به مقابله با داعش می‌کند

سخنگوی وزارت دفاع روسیه تاکید کرد: مخالفت پنتاگون با همکاری اطلاعاتی با روسیه در خصوص داعش ثابت می کند که آمریکا تنها تظاهر به مقابله با گروه تروریستی داعش می کند.

سخنگوی وزارت دفاع روسیه تاکید کرد: مخالفت پنتاگون با همکاری اطلاعاتی با روسیه در خصوص داعش ثابت می کند که آمریکا تنها تظاهر به مقابله با گروه تروریستی داعش می کند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از اسپوتنیک، ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز دوشنبه در سخنانی در جمع خبرنگاران تصریح کرد: مخالفت وزارت دفاع آمریکا برای همکاری اطلاعاتی در خصوص مواضع داعش، این مساله را اثبات می کند که واشنگتن تنها تظاهر به مقابله با این گروه تروریستی می کند.

 

مایکل بالدانزا سخنگوی پنتاگون پیش از این تاکید کرده است که ما قصدی برای همکاری با روسیه در سوریه نداریم، تا وقتی که آنها راهبرد خود را در قبال حمایت از اسد تغییر ندهند و بر روی داعش متمرکز نشوند.

 

کوناشنکوف گفت: این اظهارات بالدانزا شبیه یک پیمان و عهد شکسته شده است. برای مقابله با داعش نیاز به اقدامات واقعی است نه حرف و صحبت.

 

وی در ادامه افزود: سخنان بالدانزا ثابت می کند که پنتاگون به جای انجام اقدامات واقعی تنها به دنبال تظاهر کردن به مقابله با داعش است.

 

سرگئی رادسکوی رئیس بخش عملیات های مهم ستاد ارتش روسیه پیش از این در سخنانی تصریح کرد: روسیه آماده است تا اطلاعات را با ائتلاف به رهبری آمریکا به اشتراک بگذارد و همین مساله را نیز از شرکای خود انتظار دارد.

 

رادسکوی تاکید کرد: روسیه آماده است تا اطلاعات را با ائتلاف به رهبری آمریکا علیه گروه تروریستی داعش مبادله کند، این اطلاعات در خصوص مکان استقرار تروریست ها در سوریه است و مسکو از شرکای خود نیز همین انتظار را دارد. نیروی هوایی روسیه ادامه حملات هوایی علیه تروریست ها را تضمین می کند.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :