موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/35247 :کد

0

حماسه ۹دی تبلور روحیه ولایت‌مداری و دینداری مردم بود

  ﺳﻪشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ — ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۸۳   
 تحلیل ایران -حماسه ۹دی تبلور روحیه ولایت‌مداری و دینداری مردم بود

نماینده نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه پیام‌نور خراسان‌جنوبی، گفت: حماسه ۹ دی تبلور روحیه ولایت‌مداری و دینداری مردم بود.

نماینده نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه پیام‌نور خراسان‌جنوبی، گفت: حماسه ۹ دی تبلور روحیه ولایت‌مداری و دینداری مردم بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین «جواد اکبری‌مطلق» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص اهمیت حادثه ۹ دی، گفت: مردم ما همیشه در طول تاریخ نشان داده‌اند هرزمان که مشکلی برای کشور پیش بیاید با حضور خود آن را برطرف می‌کنند.

 

وی با بیان این‌که مردم با حضور خود در فتنه ۸۸ بلایی که به جان ملت افتاده بود را دورکردند، افزود: مسئولان باید بدانند که حضور به‌موقع مردم درصحنه، راه‌گشای بسیاری از مسایل در کشور است.

 

نماینده نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام‌نور خراسان‌جنوبی با تأکید بر این‌که حل برخی امور جامعه باید به دست مردم سپرده شود، اظهار کرد: حماسه ۹ دی ثابت کرد ملت ایران همیشه پشتیبان ولایت فقیه است.

 

اکبری‌مطلق ادامه داد: آنچه برای نظام کارساز است، بحث دینداری مردم بوده که اگر دشمن دینداری را از ملت بگیرد، به اهداف خود رسیده است.

 

وی با بیان این‌که باید توجه داشت هرزمان که شایعه‌ای علیه نظام راه بیفتد، باید از قانون و رهبری پیروی کرد، افزود: باید توجه داشت هر زمان نتیجه خوبی کسب کردیم به‌علت همدلی و حضور مردم بوده که حماسه ۹ دی آن را به‌درستی اثبات کرده است.

 

نماینده نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام‌نور خراسان‌جنوبی با بیان این‌که دشمنان با حربه جنگ نرم در انتخابات وارد می‌شوند، خاطرنشان کرد: مسئولان باید توجه داشته باشند که بیانات مقام معظم رهبری خط قرمزی برای آنان باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :