موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فضای مجازی

a/35299 :کد

0

فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز ۱۰

  ﺳﻪشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ — ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۴۹   
 تحلیل ایران -فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز ۱۰

همانطور که میدانید، پوسته ی پیش فرض ویندوز ۱۰ با ظاهری روشن است که این ظاهر روشن، باعث جذابیت این نسخه از سیستم عامل ویندوز نیز شده است.

همانطور که میدانید، پوسته ی پیش فرض ویندوز ۱۰ با ظاهری روشن است که این ظاهر روشن، باعث جذابیت این نسخه از سیستم عامل ویندوز نیز شده است.


به گزارش تحلیل ایران همانطور که میدانید، پوسته ی پیش‌فرض ویندوز ۱۰ با ظاهری روشن است که این ظاهر روشن، باعث جذابیت این نسخه از سیستم عامل ویندوز نیز شده است. اما نکته جالب این است که در ویندوز ۱۰ یک پوسته با ظاهر مشکی به صورت پنهان شده وجود دارد که با کمی ویرایش در رجیستری می توان آن را فعال نمود. برای مشاهده این ترفند، در ادامه با ما همراه باشید.

 

همانگونه که در ابتدای مطلب اشاره نمودیم، فعالسازی پوسته مشکی در ویندوز ۱۰ با استفاده از ویرایش در رجیستری ویندوز امکان پذیر است. شما با استفاده از ویرایش دستی در رجیستری و استفاده از هک رجیستری می توانید این پوسته پنهان را فعال کنید. در این مطلب قصد داریم فعالسازی پوسته مشکی را با استفاده از هک رجیستری که بسیار ساده است به شما آموزش دهیم.

 

پس از اینکه فایل فشرده را باز کردید، با دو فایل با فرمت .reg برخورد خواهید نمود.

برای فعال سازی تم مشکی فایل Make windows 10 use dark theme را اجرا کنید. سپس یک پنجره باز خواهد شدکه برای تایید بر روی yes کلیک کنید.

 

پس از انجام مراحل بالا خارج شوید و دوباره وارد شوید و یا سیستم خود را ریست کنید.

نکته: در صورتی که قصد داشتید به ظاهر پیش فرض ویندوز ۱۰ برگردید، دوباره به فایلی که دانلود نموده اید مراجعه کرده و این‌بار فایل Make windows 10 use light theme را اجرا کنید.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :