موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سینما و تئاتر

a/35342 :کد

0

اکبر عبدی: ۳ روز در هفته را در بیمارستان می‌گذرانم

  ﺳﻪشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۰
تعداد بازدید : ۲۳۶   
 تحلیل ایران -اکبر عبدی: ۳ روز در هفته را در بیمارستان می‌گذرانم

بازیگر معروف سینما و تلویزیون گفت: به‌دلیل بیماری کلیوی و انجام دیالیز هفته‌ای ۳ روز در بیمارستان بستری می‌شوم.

 

بازیگر معروف سینما و تلویزیون گفت: به‌دلیل بیماری کلیوی و انجام دیالیز هفته‌ای ۳ روز در بیمارستان بستری می‌شوم.

 

 

اکبر عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: هم‌اکنون با بیماری کلیوی درگیر هستم و برای درمان این بیماری هفته‌ای سه بار در بیمارستان تحت درمان قرار می‌گیرم که در این راستا از مردم می‌خواهم که از دعای خیرشان مرا بی‌نصیب نگذارند چراکه همیشه آرزو دارم با برخورداری از سلامت جسمی برای مردم خدمت کنم.

 

وی با ابراز "مدتی است به‌دلیل بیماری کلیوی تحت درمان دیالیز هستم" گفت: خوشحالی مردم در همه‌جای ایران بزرگترین آرزوی من است به‌طوری که با وجود ناراحتی و بیماری جسمی برای خنداندن مردم به صحنه می‌روم تا شاید لبخندی بر چهره مردم بنشانم چراکه این کار آرامش خاصی برایم دارد.

 

بازیگر سینما و تلویزیون افزود: از اینکه در طول دوران بازیگری در سینما و تلویزیون توانسته‌ام سبب نشاط و شادی مردم باشم احساس خیلی خوبی دارم چراکه خنده مردم در قبال زحمات من هدیه‌ای بسیار ارزشمند است و من قدردان احساسات مردم در مقابل کارهای هنری‌ام هستم.

 

عبدی بیان کرد: در صورت طول عمر همچنان در عرصه بازیگری به فعالیت خود ادامه می‌دهم و سعی دارم با تولید و ساخت برنامه‌های شاد و جذاب بتوانم خدمت کوچکی به مردم ایران به‌ویژه مردم استان اردبیل انجام بدهم و سبب خشنودی مردم کشور بشوم و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم.

 

وی تصریح کرد: قدردانی مردم از هنرمندان سبب افزایش روحیه امید در آنان می‌شود و این امر در تداوم برنامه‌های جذاب و پرمحتوا بسیار تأثیرگذار است و خوشبختانه مردم ایران و به‌ویژه استان اردبیل مردمی قدردان و هنردوست هستند که ما همیشه مدیون محبت‌های مردم هستیم.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                               

بازیگر     سینما     بیماری     دیالیز        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :