موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/35343 :کد

0

حمایت جامعه روحانیت مبارز از کاندیداتوری رفسنجانی تکذیب شد

  ﺳﻪشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ — ۲۱:۲۵
تعداد بازدید : ۳۷۶   
 تحلیل ایران -حمایت جامعه روحانیت مبارز از کاندیداتوری رفسنجانی تکذیب شد

یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز گفت: حمایت جامعه روحانیت مبارز از هاشمی رفسنجانی هنوز قطعی نشده است و هیچ رأی‌گیری‌ای در این‌باره انجام نشده است.

 

یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز گفت: حمایت جامعه روحانیت مبارز از هاشمی رفسنجانی هنوز قطعی نشده است و هیچ رأی‌گیری‌ای در این‌باره انجام نشده است.

 

 

حجت‌الاسلام محسن کازرونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت جامعه روحانیت مبارز از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان، گفت: مراوده‌ای بین جامعتین در این زمینه وجود دارد، اما هنوز نمی‌شود به‌طور قطعی اعلام کرد.

 

وی افزود: درباره حمایت جامعه روحانیت مبارز از آقای هاشمی رفسنجانی در انتخابات خبرگان رهبری صحبت‌هایی شده، اما هنوز چنین چیزی قطعی نشده است.

 

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه افرادی برای حمایت جامعه روحانیت مبارز در انتخابات خبرگان رهبری مطرح شده‌اند و نظرات مثبتی هم بوده است اما به‌طور رسمی رأی‌گیری در این زمینه نشده است، اظهار داشت: بررسی حمایت از آقای هاشمی رفسنجانی در جامعتین در حال انجام است.

 

حجت‌الاسلام کازرونی اضافه کرد: هنوز جامعتین درباره حمایت از آقای هاشمی رفسنجانی مشغول بحث و تبادل نظر هستند و بنا شده نظر جامعه مدرسین هم اخذ شود و فکر می‌کنم زمان زیادی برای نهایی شدن لازم داشته باشد.

 

وی همچنین درباره حمایت جامعتین از حجت‌الاسلام روحانی در انتخابات خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: درباره آقای روحانی هم بحثی نیست و وی مورد اتفاق جامعتین است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :