موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/35575 :کد

0

آزمون کتبي از داوطلبان خبرگان ؛ ۱۵ دي

  چهارشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۴ — ۲۳:۲۷
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -آزمون کتبي از داوطلبان خبرگان ؛ ۱۵ دي

سخنگوي شوراي نگهبان از برگزاري آزمون کتبي داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبري در ۱۵ دي خبر داد.

سخنگوي شوراي نگهبان از برگزاري آزمون کتبي داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبري در 15 دي خبر داد.

 

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما، نجات الله ابراهيميان در مصاحبه اختصاصي گفت : جزئيات و محل برگزاري اين آزمون در روزهاي آينده اعلام مي شود اما به احتمال بسيار به طور متمرکز و در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.
 
وي با اشاره به برگزاري نخستين مرحله از برگزاري آزمون داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبري در شهريور 94 افزود: داوطلباني که قبلا در اين آزمون علمي شرکت نکرده اند مي‌توانند در آزمون 15 دي شرکت کنند.
 
ابراهيميان با اشاره به مردود شدن شماري از داوطلبان خبرگان در آزمون شهريور تاکيد کرد: عده اي به رغم رد شدن در آن آزمون به عنوان داوطلب خبرگان ، نام نويسي کرده اند ؛ اين افراد طبعا ديگر نمي‌توانند در آزمون کتبي جديد شرکت کنند.
 
وي در پاسخ به اين پرسش که چه داوطلباني از شرکت در اين آزمون مستثنا مي شوند گفت : استثنا در اين زمينه به عهده شوراي نگهبان است و براي تشخيص قدرت علمي داوطلبان بايد سطح علمي تک تک داوطلبان بررسي شود.
 
ابراهيميان در پاسخ به پرسش ديگري درباره زمان اعلام نتايج آزمون علمي داوطلبان خبرگان گفت : نتايج اين آزمون در چارچوب نتايج بررسي صلاحيت داوطلبان حداکثر تا قبل از پايان مهلت بررسي ها يعني چهارم بهمن بايد اعلام شود که البته نتايج آزمون ، اعلام عمومي نخواهد شد . 
سخنگوي شوراي نگهبان افزود : از کساني که در اين آزمون پذيرفته شوند براي حضور در مصاحبه شفاهي دعوت مي شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :