موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/35679 :کد

0

آیت الله صدیقی: دشمن برای فتنه ۱۰ سال برنامه ریزی کرد

  پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۲۹۳   
 تحلیل ایران -آیت الله صدیقی: دشمن برای فتنه ۱۰ سال برنامه ریزی کرد

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن در فتنه ۸۸ تلاش می کرد ایمان، عزت، استقلال و هستی ملت ایران را بگیرد و برای رسیدن به این منظور ۱۰ سال برنامه ریزی کرده بود.

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن در فتنه 88 تلاش می کرد ایمان، عزت، استقلال و هستی ملت ایران را بگیرد و برای رسیدن به این منظور 10 سال برنامه ریزی کرده بود.

 

به گزارش تحلیل ایران ، آیت الله کاظم صدیقی در مراسمی که به منظور بزرگداشت سالروز حماسه 9دی در مسجد سید اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: نعمت ولایت و غیرت دینی و حضور به موقع مردم در صحنه موجب شد دشمن به اهداف خود نرسد و گرنه امروز روزگاری بدتر از لیبی و سوریه را داشتیم.


آیت الله صدیقی گفت: رشد فرهنگ، اقتصاد و سایر عرصه های جامعه منوط به حضور ولایت و حاکمیت دین در عرصه زندگی فردی و اجتماعی است.


وی با بیان اینکه تقلب رمز آشوب بود، اظهار کرد: اگر در انتخابات 88 تقلبی صورت گرفته بود، چرا هیچکس دلیلی ارائه نکرد و چرا مدعیان خودشان قاضی شدند، مگر کشور قانون ندارد.


امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: فتنه گران 10 سال برنامه ریزی کرده بودند و دنیای کفر نیز پشت سر آنها بود ولی هدایت های رهبر معظم انقلاب و حضور مردم در روز 9 دی که برخی به صورت کفن پوش آمدند، توطئه آنها را خنثی کرد.


وی با بیان اینکه انسان نیز همواره مورد امتحان الهی قرار می گیرد، ادامه داد: برای سربلند بیرون آمدن از این امتحان ها باید به دعوت خدا، رسول خدا (ص)، ائمه اطهار و جانشینان آنها در دوران غیبت لبیک گفت.


امام جمعه موقت تهران افزود: دعوت به حضور برای دفاع از دین در همه عرصه های اجتماعی، اخلاقی، اقتصادی، معنوی و همه عرصه های زندگی است زیرا شیطان ها و دشمنان همیشه در همه این عرصه ها با انسان در جنگ هستند.


وی تصریح کرد: انسان به این عالم آمده است تا حیات پیدا کند و حیات ما در گرو جنگ با فقر، فساد، تبعیض، کفر، شرک، استکبار، نفاق و نفوذ است.


آیت الله صدیقی پیروزی در این میدان را در گرو نترسیدن از مرگ دانست و تاکید کرد: اگر در هر عرصه ای از دشمن ترسیدید، در همان عرصه مقهور دشمن می شوید و دشمن، ایمان، عزت و استقلال شما را خواهد گرفت.


امام جمعه موقت تهران با اشاره به خطر نفوذ برای مقابله با انقلاب های مختلف، گفت: انقلاب پیامبر بزرگ اسلام نیز به واسطه نفوذی هایی که در کنار پیامبر (ص) بودند به انحراف رفت.
وی اظهار کرد: اگر ولایت به حضرت علی (ع) رسیده بود، امروز این همه ظلم و جنایت، استکبار و داعش و امثال آن نبود، زیرا معصوم (ع) می دانست چگونه زمینه سازی کند که کفر، شرک، ظلم و استکبار بر روی زمین نباشد.


آیت الله صدیقی تصریح کرد: برخی از همان ابتدا به رسول خدا (ص) ایمان نداشتند و در کنار پیامبر (ص) قرار گرفتند تا در فرصت مناسب به اسلام ضربه بزنند.


وی گفت: در دفاع مقدس نفوذی ها موجب شکست برخی از عملیات ها شدند، در انتخابات 88نیز همین نفوذی ها بزرگترین فرصت این انقلاب و رای 40 میلیونی ملت را که می توانست بسیاری از مشکلات کشور از جمله تحریم ها را از بین برد، را به تهدید بزرگ تبدیل کردند.

 منبع : ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :