موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تحلیلی

a/357 :کد

مادر تروریسم ژست ضد تروریسم می گیرد!

تحلیل ایران

  چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ — ۱۶:۲۷
تعداد بازدید : ۵۷۳   

شرکت نتانیاهو در تظاهرات ضد تروریسم

مادر تروریسم ژست ضدتروریسم می گیرد!

دولت فرانسه در تاریخ 21-10-93 در پاریس پایتخت این کشور راهپیمایی به منظور محکوم کردن اعمال تروریستی برگزار کرد و نکته جالب و مضحک این راهپیمائی حضور نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دراین تظاهرات بود که درجای خود نیز می تواند قابل تامل باشد.

برکسی پوشیده نیست که رژیم غاصب اسرائیل تروریست ترین رژیم در دنیا محسوب می گردد چرا که اساس این رژیم با تروریسم ایجاد شد جائی که دردهه های 1920 و1930 میلادی هسته های تروریستی " هاگانا "  و " شین بت" و... درفلسطین اشغالی جهت ایجاد رعب و وحشت در بین مسلمانان فلسطین دست به عملیاتهای تروریستی زدند تا با همکاری دولت تروریست پرور بریتانیا اساس رژیم صهیونیستی را بنا نهند تا پس از تشکیل این رژیم نیز " موساد " و " شین بت " درخارج از مرزها و داخل فلسطین اشغالی جهت حفظ موجودیت جعلی خود دست به اقدامات متعدد تروریستی بزنند .

ترور رهبران و فرماندههان فلسطینی ،کشتارمردم بیگناه فلسطین اشغالی، ترور کلیه مخالفان خود در اقصی نقاط دنیا دیگر جای مجال برای تفکر نگذاشته که اساس و شالوده این رژیم برمبنای تروریسم زاده شده است . شایدشرکت افرادی که چند ماه قبل کودکان و خبرنگاران را به قتل می رساندند، در این مراسم بسیار مضحک به نظر برسد.

اما یک نکته قابل تامل و تعمق است که تشویق اسلام هراسی و اسلام ستیزی دراروپا به کمک همپیمانان داعش و القاعده ، لبخند را بر لبان نتانیاهو نماینده رژیم صهیونیستی در این تظاهرات شکفته کرد و بدون  شک اسرائیل جهت اجرای پروژه اسلام هراسی در اروپا و ضربه زدن به موقعیت مسلمانان با فراغ بال دراین تظاهرات شرکت کرده است.

حمایت از مبارزه با تروریسم  نتانیاهو و فرانسوآ اولاند در واقع تعریفی از اسلام ستیزی و اسلام هراسی درفرانسه و اروپاست واسرائیل جهت ضربه زدن به اسلام جهت کمک به متحد دیرین خود یعنی فرانسه اعلام آمادگی کمک به این کشور کرده است تا پروژه اسلام هراسی دراروپا مجددا احیاء گردد.

بی شک داعش بهترین خدمت را درحال حاضر به رژیم صهیونیستی کرده است تا به بهترین شکل بر پیکره اسلام دراروپا ضربه بزند. لذا دولت فرانسه و اروپائیان با تحریک رژیم صهیونیستی باید بجای صدادرآوردن طبل مبارزه با اسلام به فکر مبارزه با اعضای تروریستی داعش ومرز بندی آن با مسلمانان فرانسه باشند تا بجای مبارزه با تروریسم رعب و وحشت در بین مسمانان رواج پیدا نکند و این خود سبب افراطی گری دراروپا خواهد شد.

لذا حضور بنیامین نتانیاهو درجمع تظاهر کنندگان هم مضحک است وهم قابل تامل ،چراکه آنان برای ایجاد یک پروژه جدید علیه جهان اسلام خود را مخالفان تروریسم قلمداد می کنند .

بهترین دستاورد حادثه نشریه فکاهی " شارلی ابدو " توسط اعضای داعش تاخیر افتادن مجدد در تشکیل دولت قانونی فلسطین وانحراف افکار عمومی فرانسه واروپا به سمت اسلام هراسی است. و اینکه اسرائیل جهت کمک به اروپا و فرانسه برای مبارزه با تروریسم آمده است که بسیارخنده دار و مضحک است اما بدون شک مبارزه با تروریسم درادبیات رژیم صهیونیستی ، مبارزه با اسلام و ضربه زدن به قدرت نرم اسلام دراروپاست.

 

نویسنده : ناصر کاتبی

 

                               

  تحلیل ایران
  تحریریه تحلیل ایران
  آدرس ایمیل : info@tahlileiran.ir
  آدرس سایت/وبلاگ:
  از همین نویسنده :


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :