موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/35744 :کد

0

اسرائیل به حال آماده باش درآمد

  پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -اسرائیل به حال آماده باش درآمد

یک منبع عالی رتبه امنیتی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که نمی‌توان نسبت به اظهارات اخیر دبیرکل حزب الله لبنان که خواستار انتقام خون شهید سمیر قنطار شده بود، به سادگی گذشت و بی تفاوت بود.

یک منبع عالی رتبه امنیتی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که نمی‌توان نسبت به اظهارات اخیر دبیرکل حزب الله لبنان که خواستار انتقام خون شهید سمیر قنطار شده بود، به سادگی گذشت و بی تفاوت بود.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه المیادین، رسانه های خبری رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع عالی رتبه اسرائیلی گزارش دادند که ممکن نیست در برابر اظهارات اخیر سید حسن نصر الله بی تفاوت بود.

 

یک منبع اسرائیلی نیز گفت که ارتش این رژیم در سایه تهدیدات برای انتقام گیری، در مرز سوریه به حالت آماده باش درآمده است.

 

در همین رابطه «بنیامین نتانیاهو» نخست ‌وزیر رژیم صهیونیستی دو روز پیش در واکنشی غیر مستقیم به تهدیدهای نصرالله گفت: «اساسی‌ترین تلاش‌های ما، نخست علیه ادغام بین ایران و همپیمانان آن از یک‌سو، و از سوی دیگر داعش و دیگر تهدیدهای دیگر است.»

 

ویو که این سخنان را در مراسم تکریم برخی نیروهای سازمان جاسوسی موساد ایراد می‌کرد، افزود «اسرائیل در صورت ضرورت (به تهدیدها) واکنش نشان خواهد داد. ما علیه دشمنان‌مان اقدام می‌کنیم. ما بر آنها پیروز می‌شویم. فعالیت ما ضد کسانی است که ضد ما اقدام می‌کنند.

باید همه دشمنان‌مان بدانند که به هرگونه تجاوزگری پاسخی قاطع خواهیم داد.»

 

از سوی دیگر، «گادی ایزنکات» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی، روز دوشنبه در واکنش به سخنان اخیر سید حسن نصرالله اعلام کرد: «اگر دشمنان ما برای از بین بردن امنیت ما اقدام کنند، پیامدهای خطرناک آن را باید بپذیرند. ما در داخل مرزهای خود برای تهدیدهایی که در شمال صورت می‌گیرد، آماده رویارویی هستیم.»

 

سید حسن نصر الله اخیرا در اظهاراتی در واکنش به شهادت سمیر القنطار سردار اسرای لبنانی، تاکید کرد: به دوست و دشمن می گوئیم که به اقدام اسرائیل در ترور قنطار در هر زمان و مکانی واکنش نشان خواهیم داد و این حق ماست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :