موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/35751 :کد

0

حداد عادل درهمایش ائتلاف اصولگرایان:همیشه درشرایط حساس هستیم

  پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -حداد عادل درهمایش ائتلاف اصولگرایان:همیشه درشرایط حساس هستیم

غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان در اولین همایش بصیرت و تجدید میثاق با ولایت که در سالن لاله برگزار شد گفت: شرایط انتخاباتی امسال می‌توانم بگویم یک شرایط حساس است گاهی وقت‌ها به شوخی ب

غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان در اولین همایش بصیرت و تجدید میثاق با ولایت که در سالن لاله برگزار شد گفت: شرایط انتخاباتی امسال می‌توانم بگویم یک شرایط حساس است گاهی وقت‌ها به شوخی به ما می‌گویند چرا شما فقط نزدیک به انتخابات می‌گویید شرایط، شرایط حساسی است؟ درست گفته‌اند ما همیشه در شرایط حساس هستیم.

 

 

به گزارش خبرنگار  تحلیل ایران  غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان در اولین همایش بصیرت و تجدید میثاق با ولایت که در سالن لاله برگزار شد، درباره 9دی گفت: 9 دی یک نه بزرگ به فتنه بود در 9 دی ملت بیداری‌شان را نشان دادند، ملت نشان دادند راه انقلاب را گم نکرده‌اند، ملت نشان دادند فریب تبلیغات دشمن و غرب را نمی‌خورند، ملت قدر وحدت را می‌دانند منزلت و جایگاه ولایت فقیه را می‌دانند.


وی ادامه داد: ما خوشحالیم این اجتماع در ایام نزدیک به دو مناسبت 17 ربیع الاول و 9 دی تشکیل می‌شود، از برکت این روزها درس می‌گیریم.


همیشه در شرایط حساس هستیم

حداد عادل با اشاره به نگاه اصولگرایان به مجلس دهم تاکید کرد: اصولگرایان نگاه‌شان به مجلس دهم یک نگاهی به گذشته باشد و از فراز و فرودهای دوره‌های گذشته علی الخصوص دوره‌های فتنه درس بگیرند و این دوره‌ها را تجزیه و تحلیل کنند، ما باید عوامل پیروزی و شکست‌مان را بررسی کنیم.


وی گفت: شرایط انتخاباتی امسال می‌توانم بگویم یک شرایط حساس است گاهی وقت‌ها به شوخی به ما می‌گویند چرا شما فقط نزدیک به انتخابات می‌گویید شرایط، شرایط حساسی است؟ درست گفته‌اند ما همیشه در شرایط حساس هستیم.


سخنگوی ائتلاف شورای اصولگرایان در ادامه این نشست تصریح کرد: این انقلاب اسلامی است که شرایط را حساس کرده ‌است، شرایط روز به روز حساس‌تر خواهد شد و اگر هر روز بگوییم حساس‌تر از گذشته سخنی گزاف نگفتیم.


حداد عادل با اشاره به بلندگوهای تبلیغات بیگانگان گفت: در گذشته بلندگوهای تبلیغات بیگانگان به مردم اصرار می‌کردند در انتخابات شرکت نکنید از اول آنها انتخابات را تحریم می‌کردند و مردم را تشویق می ‌کردند که پای صندوق‌های رای نیایند، حال چه اتفاقی افتاده که در شبکه‌های صهیونیستی من و تو برای انتخابات برنامه‌‌ریزی می‌کنند، در مورد انتخابات حساس شده‌اند و صحبت از شرکت نکردن در انتخابات نیست بلکه شرکت کردن در انتخابات است این نشان می‌دهد برای مدیریت افکار عمومی برنامه‌ریزی کرده‌اند.


در ادامه این همایش حداد عادل درباره وضعیت منطقه‌ای هم گفت: وضعیت منطقه هم که مشاهده می‌کنیم کشورهای اسلامی یمن، سوریه، عراق، لبنان و بحرین چگونه است، وزیر امور خارجه آمریکا اظهار تأسف می‌کند از کشته شدن فرمانده یک گروه تروریستی که در سوریه می‌جنگد. آن وقت دولت آمریکا مدعی مبارزه با تروریسم است و حزب‌الله لبنان که در مقابل این حرکات می‌ایستد لقب تروریست می‌گیرد نه تنها حزب‌الله لبنان بلکه جمهوری اسلامی ایران هم این لقب را به خود اختصاص می‌دهد. این افراد مدعی می‌شوند و شعار مبارزه با تروریسم می‌دهند و با پول، سلاح و ... حمایت می‌کنند.


وی گفت: ملاحظه می‌‌کنیم هنوز پای امضای برجام خشک نشده و هیچ گامی در این زمینه برداشته نشده دست به دارایی‌های ایران زده اند به بهانه‌های مختلف این شرایطی است که ما داریم.


تشکل‌مان برای انقلاب باشد نه انقلاب برای تشکل

حداد عادل درباره ورود به انتخابات گفت: اگر در انتخابات وارد شویم باید برای خداوند این کار را کنیم اگر حزب، سازمان و تشکلی به وجود آوردیم تشکل‌مان برای انقلاب باشد نه انقلاب برای تشکل.


وی در این باره گفت: به این فکر نباشیم در انتخابات تشکیلاتمان را تقویت کنیم اگر مجلسی برای انقلاب تشکیل می‌شود همه اصولگرایان بهره می ‌برند اگر غیر از این باشد همه ضربه می‌خورند. در این شرایط حساس گام اول این است که تصمیمات حزبی و تشکیلاتی را پشت این ائتلاف بگذاریم، مطمئنا اگر کسی این وحدت را بشکند باید هزینه آن را بپردازد، هم در این دنیا و هم در نزد خداوند.


اگر برای خدا ثبت نام کرده‌ایم، اگر شورای اصولگرایان تصمیم گرفت کسی کنار برود برای خدا کنار برویم

وی ادامه داد: دوستان اگر برای خدا آمده‌اند و برای خدا ثبت نام کرده‌ایم آماده باشیم که برای خدا هم کنار برویم اگر قرار شد شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان تصمیم بگیرد که کسی کنار برود باید همه تابع تصمیم وی باشند.


این نماینده تهران گفت: باید از همه ظرفیت ها در این انتخابات استفاده کنیم تشکیلاتی که تازه تشکیل شده‌ باید مسیر درست را انتخاب کند و ما از تشکیلات قدیم می‌خواهیم که به کمک این تشکیلات جدید بیایند و دست به دست هم بدهیم در زمان‌های حساس در خدمت انقلاب باشیم.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :