موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/35757 :کد

0

۴۵ دقیقه نخست شهرآورد اصفهان برنده نداشت

  پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۶:۰۸
تعداد بازدید : ۱۸۵   
 تحلیل ایران -۴۵ دقیقه نخست شهرآورد اصفهان برنده نداشت

نیمه نخست دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن در شهرآورد اصفهان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه تساوی پایان یافت.

نیمه نخست دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن در شهرآورد اصفهان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه تساوی پایان یافت.

 

به گزارش تحلیل ایران، دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن در شهرآورد اصفهان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس دقایقی از ساعت 15 عصر امروز در فولادشهر آغاز شد.

 

در این دیدار برای تیم سپاهان رحمان احمدی، محرم نویدکیا، رسول نویدکیا، محمدرضا خلعتبری، عبدالله کرمی، علی کریمی، فوزیل موسایف، مهدی شریفی، محمد روشندل، هادی عقیلی و محمدعلی احمدی از ابتدا بازی می‌کردند.

 

در سوی دیگر هم محمدرشید مظاهری، حجت حق‌وردی، علی حمام، ولید اسماعیل، مهدی مهدی‌پور، هادی محمدی، قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان، مرتضی تبریزی، مسعود حسن‌زاده و مهدی رجب‌زاده برای ذوب آهن به میدان آمدند.

 

سپاهان این دیدار را تهاجمی آغاز کرد ودر همان دقیقه نخست رسول نویدکیا شوتی سنگین روانه دروازه ذوب آهن کرد که به شکلی خطرناک از کنار تیرک عمودی به بیرون رفت.

 

در ادامه دو تیم بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتند تا اینکه در دقیقه 14 ذوب آهن روی یک کارتیمی که با فرار مرتضی تبریزی شروع شد و روی پاس علی حمام و ضربه احسان پهلوان به گل رسید تا یاران یحیی از حریف نامی خود پیشی بگیرند.

 

در دقایق پس از گل هر دو تیم باز هم چند موقعیت روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که مهمترین آن ضربه سنگین بازیکن سپاهان در دقیقه 21 بود که توسط رشید مظاهری گلر ذوب آهن برگردانده شد. چند دقیقه بعد باز هم شریفی مقابل دروازه ذوب آهن صاحب موقعیت شد که ضربه سر این بازیکن را هم مظاهری مهار کرد.

 

بلافاصله پس از این فرصت در آن سوی میدان بازیکنان ذوب آهن در ضد حمله صاحب موقعیت شدند که در این فرصت ضربه سرضرب رجب‌زاده توسط احمدی همتای مظاهری در تیم سپاهان مهار شد تا نتیجه یک بر صفر هم‌چنان پابرجا بماند.

 

در ادامه سپاهان صاحب یک ضربه آزاد شد که این ضربه را خلعتبری مستقیم به بیرون زد در ادامه همین صحنه در سمت دیگر برای ذوب آهن تکرار شد که به صرت کوتاه با پاس به عمق کار کردند و توپ هم تبدیل به گل شد اما داور به دلیل آفساید گل را نپذیرفت.

 

اما این پایان کار در نیمه نخست نبود در دقیقه 40 دیدار خلعتبری روی پاس محرم نویدکیا با ضربه بادقت دروازه ذوب اهن را باز کرد تا در دقایق انتهایی نیمه نخست کار را به تساوی بکشاند.

 

نیمه نخست دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک پایان یافت، داور بازی در نیمه نخست از کارت‌های رنگی خود استفاده نکرد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :