موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/35772 :کد

0

رونالدو: می‌خواهم همانند یک پادشاه زندگی کنم

  پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ — ۱۸:۵۹
تعداد بازدید : ۳۵۶   
 تحلیل ایران -رونالدو: می‌خواهم همانند یک پادشاه زندگی کنم

ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها می‌گوید پس از بازنشستگی همانند یک پادشاه زندگی خواهد کرد.

ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها می‌گوید پس از بازنشستگی همانند یک پادشاه زندگی خواهد کرد.


به گزارش تحلیل ایران، کریستیانو رونالدو که امسال در کنار لیونل مسی و نیمار شانس کسب توپ طلا را دارد، در گفت‌و‌گویی متفاوت با روزنامه اسپانیایی «ال‌موندو» گفت: از کمک کردن به دیگران حالا چه کم چه زیاد، حس خوبی پیدا می‌کنم. وقتی به دیگران کمک می‌کنم، خداوند دو برابرش را به من می‌دهد. پس از اینکه پدر شدم، دیدم به زندگی تغییر کرد.

 

مهاجم 30 ساله رئال مادرید با اشاره به شخصیتی که دارد، اظهار داشت: برخی از من متنفرند و می‌گویند که من انسانی خودخواه و متکبر هستم. به هر حال در کنار موفقیت‌هایم چنین چیزهایی هم است. من متولد شده‌ام تا بهترین باشم. هر شب هم با وجدان راحت به رختخواب می‌روم و عالی می‌خوابم.

 

ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها در مورد فشاری که روی اوست، عنوان کرد: من به خوبی این فشار را مدیریت می‌کنم، چون زندگی سختی داشته‌ام. به این خاطر به این جایگاه رسیده‌ام، چون همیشه دور از خانواده‌ام بودم و دوران سختی را تجربه کرده‌ام. در سن 11 سالگی لباس‌هایم را خودم اتو می‌زدم و اراده آهنین من از همان موقع شکل گرفت.

 

رونالدو در پایان، آینده‌اش بدون فوتبال را اینگونه توصیف کرد: «می‌خواهم پس از بازنشستگی از فوتبال همانند یک پادشاه زندگی کنم. وقتی به دوران حرفه‌ای‌ام پایان بدهم به لذت بردن از زندگی‌ام خواهم پرداخت».

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :