موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/35803 :کد

0

شیعه وسُنّی با کمک هم می‌توانندخواب شوم استکباررا آشفته کنند

  پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ — ۲۲:۱۷
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -شیعه وسُنّی با کمک هم می‌توانندخواب شوم استکباررا آشفته کنند

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شیعه و سُنّی با هم می‌توانند در برابر توطئه دشمنان و قدرت‌های استکباری بایستند و خواب شوم آنان را آشفته کنند.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شیعه و سُنّی با هم می‌توانند در برابر توطئه دشمنان و قدرت‌های استکباری بایستند و خواب شوم آنان را آشفته کنند.

 

به‌گزارش تحلیل ایران، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با شیخ احمد بدرالدین حسون مفتی اعظم سوریه دیدار و در خصوص آخرین تحولات منطقه‌ای و پایمردی ملت و دولت سوریه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

 

ولایتی ضمن خوش آمدگویی به مفتی اعظم سوریه، به ضرورت وحدت میان امت اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز باید اندیشمندان و علمای جهان اسلام تمام تلاش خود را برای ایجاد هرچه بیشتر وحدت میان مسلمانان صرف کنند و شیعه و سُنّی با هم می توانند در برابر توطئه دشمنان و قدرت‌های استکباری بایستند و خواب شوم آنان را آشفته کنند.

 

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به برخی از این توطئه‌ها ادامه داد: دشمنان اسلام و قدرت‌های خارجی با حمایت برخی کشورهای مرجع منطقه با راه‌اندازی و حمایت از جریانات تروریستی و تکفیری در تلاش برای معرفی چهره‌ای خشن از اسلام هستند اما اسلام دین رحمت است و باید برای مبارزه با این توطئه‌ها وحدت لازم را ایجاد کرد.

 

ولایتی به مقاومت ملت و دولت سوریه در طول 5 سال مبارزه با تروریسم اشاره و تأکید کرد: ملت و دولت سوریه با استقامت رئیس جمهور این کشور حدود 5 سال در برابر جنایات و نقشه‌های جنایتکاران و دشمنان محور مقاومت ایستادگی کردند و تمام نقشه‌های آنان را از بین بردند و یقیناً روز به روز بر پیروزی های ملت سوریه افزوده می شود و پیروزی نزدیک خواهد بود.

 

 

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان سخنانش بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم و ملت سوریه تأکید کرد.

 

مفتی اعظم سوریه نیز در این ملاقات در خصوص ضرورت وحدت و همکاری های فیمابین مطالبی را ارائه کرد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :