موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/35807 :کد

0

جنگنده‌های روس ۴۲۴ موضع داعش را بمباران کردند

  پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۳
تعداد بازدید : ۳۳۶   
 تحلیل ایران -جنگنده‌های روس ۴۲۴ موضع داعش را بمباران کردند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد جنگنده‌های این کشور بیش از ۴۲۴ موضع گروه های تروریستی در سوریه را هدف قرار دادند.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد جنگنده‌های این کشور بیش از ۴۲۴ موضع گروه های تروریستی در سوریه را هدف قرار دادند.


به گزارش تحلیل ایران، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد جنگنده های این کشور در 48 ساعت گذشته با 121 سورتی پرواز در سوریه بیش از 424 موضع گروههای تروریستی را هدف قرار دادند .

 

ایگور کوناشنکف سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت: بر اساس توافق میان مسکو و دمشق برای نابودی تروریست های مسلح از جمله گروه تکفیری داعش ، جنگنده های روسیه در دو روز گذشته 424 پایگاه و مقر تروریست های مسلح را در استان های حلب ، ادلب ، لاذقیه ، حماه ، حمص ، درعا ، رقه و دیرالزور بمباران کردند .

 

کوناشنکف تاکید کرد : بمب افکن های روسیه یکی از پایگاه های بزرگ تروریست های داعش را نزدیک شهرک مهین در حومه جنوب شرقی حمص هدف قرار دادند. در این حمله انبار بزرگ تجهیزات نظامی ، انواع سلاح ، مهمات ، پنج خودروی مجهز به تیربار و چهار کامیون منهدم شدند. بر اساس بیانیه وزارت دفاع روسیه ، یک انبار بزرگ مهمات تروریست های جبهه النصره هم در حومه ادلب منهدم شد.

 

جنگنده های روسیه در 48 ساعت گذشته همچنین 20 تانکر حامل نفت قاچاق تروریست های داعش و دو خودروی جیپ مجهز به ضد هوایی را در شهرک کفر نبل در حومه ادلب منهدم کردند.

 

کوناشنکف هم چنین خاطر نشان کرد: جنگنده های روسیه تعدادی از تاسیسات نفتی غیر قانونی تروریست های داعش را در شهرهای دیرالزور و حلب و یک دستگاه تانک و سه خودروی مجهز به سلاح تیربار آنان را در منطقه عفرین درحومه حلب منهدم کردند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :