موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/35931 :کد

0

دولت باید با واسطه‌گری و دلال‌بازی مقابله کند

  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ — ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۳۴۶   
 تحلیل ایران -دولت باید با واسطه‌گری و دلال‌بازی مقابله کند

آیت‌الله نوری‌همدانی هرگونه اختلاف میان مسئولان را موجب خوشحالی و سوء استفاده دشمنان برشمرد و گفت: امروز خوشبختانه وحدت و همدلی در کشور وجود دارد که باید در جهت تداوم آن تلاش کنیم.

آیت‌الله نوری‌همدانی هرگونه اختلاف میان مسئولان را موجب خوشحالی و سوء استفاده دشمنان برشمرد و گفت: امروز خوشبختانه وحدت و همدلی در کشور وجود دارد که باید در جهت تداوم آن تلاش کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، این مرجع تقلید در دیدار رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه امروز در جمهوری اسلامی ایران، همه ارکان نظام اسلامی قدرتمند و عزتمندانه فعالیت می‌کنند، گفت: هر چه وحدت، اتحاد، قدرت و هماهنگی میان دستگاه‌های نظام و مردم بیشتر باشد موجب موفقیت‌ها و پیروزهای بیشتری خواهد شد.

 

وی با اشاره به وجود مشکلات گوناگون در کشور برای مردم، خاطرنشان کرد: مردم بخاطر علاقه مندی به نظام و انقلاب مشکلات را تحمل می کنند، اما دولت باید با اشراف و نظارت کامل با واسطه گری و دلال بازی مقابله کرده و در جهت رفع مشکلات کشور و مردم بیش از پیش تلاش کند.

 

آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به ایثارگری، فداکاری و جانفشانی مردم در مسیر اهداف انقلاب اسلامی اظهار کرد: ما با وجود این مردم هیچ نیازی به سلاح هسته‌ای نداریم.

 

وی با اشاره به اقدامات خصمانه دشمنان علیه ملت ایران طی سال‌های پس از انقلاب و استفاده آنان از بهانه‌ها و ابزارهای مختلف برای دشمنی با این ملت گفت: ما نسبت به دشمنان خود بدبین هستیم و نمی‌توانیم به آنها اعتماد داشته باشیم چرا که هرگز با ملت ایران صادق نبوده و اقدامات صالحانه نداشته‌اند.

 

این مرجع تقلید سکوت در برابر اقدامات خصمانه دشمنان و جنایت‌ها و کشتار آنها در منطقه را صلاح ندانست و تصریح کرد: آنچه دشمنان ملت ایران را ناراحت می‌کند این است که ملت ایران هرگز در برابر اعمال ضد انسانی آنها سکوت نکرده و امروز آنها باید امنیت، عزت و قدرت ایران را باور کنند.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :