موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/35991 :کد

0

مربی پرسپولیس از این تیم جدا شد

  جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ — ۱۵:۳۰
تعداد بازدید : ۳۰۵   
 تحلیل ایران -مربی پرسپولیس از این تیم جدا شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس با جدایی موقت مربی کروات این تیم موافقت کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با جدایی موقت مربی کروات این تیم موافقت کرد.


به گزارش تحلیل ایران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، آندره پانادیچ به دلیل مشکلات خانوادگی ناشی از بیماری صعب العلاج پدرش ناچار به ترک پرسپولیس شد. این مسئله از چندی پیش مطرح شد ولی حساسیت شرایط تیم، اعلام این موضوع را تا پایان بازی با استقلال خوزستان عقب انداخت تا اینکه پنج شنبه شب پس از بازی با استقلال خوزستان مطرح شد.

 

در جریان نشست مربی کروات پرسپولیس با طاهری، با توجه به هماهنگی هایی که از قبل با برانکو ایوانکوویچ به عمل آمده بود، سرپرست باشگاه پرسپولیس با عنایت به مسئله خانوادگی پیش آمده با جدایی وی و با تاکید بر موقتی بودن این مسئله و تمایل باشگاه به ادامه همکاری در آینده، موافقت کرد.

 

آندره پانادیچ نیز ضمن ابراز ناراحتی از شرایط پیش آمده واعلام اینکه اصلا تمایل نداشت در شرایط کنونی پرسپولیس را ترک کند، این مسئله را اجتناب ناپذیر خواند وعنوان کرداز میان او و برادرش یک نفر باید به کرواسی برمی‌گشت و در نهایت با هماهنگی ایوانکوویچ قرار شد که او برای کمک به پدر و مادرش عازم شود. او ابراز امیدواری کرد این جدایی موقت باشد. طاهری نیز موافقت خود اعلام کرد، از نظر باشگاه این جدایی موقت تلقی می شود و مجموعه منتظر بازگشت هر چه سریعتر وی خواهد بود.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :