موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/36114 :کد

0

چاره رفع مشکلات اقتصادی توجه و اعتماد به توان داخل است

  شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ — ۰۷:۲۸
تعداد بازدید : ۳۰۷   
 تحلیل ایران -چاره رفع مشکلات اقتصادی توجه و اعتماد به توان داخل است

نماینده مردم ورامین گفت:همان‌گونه که مقام معظم رهبری تأکید داشتند مشکلات اقتصادی ما از لوزان و ژنو حل نمی‌شود بلکه چاره رفع آن در داخل کشور و توجه و اعتماد به توان و سرمایه‌های داخل است.

نماینده مردم ورامین گفت:همان‌گونه که مقام معظم رهبری تأکید داشتند مشکلات اقتصادی ما از لوزان و ژنو حل نمی‌شود بلکه چاره رفع آن در داخل کشور و توجه و اعتماد به توان و سرمایه‌های داخل است.


به گزارش تحلیل ایران، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، با اشاره به وعده‌های دولت و عدم تحقق آن اظهار داشت: حجت‌الاسلام روحانی قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 وعده داده بودن که وضعیت اقتصادی کشور را 100 روزه سامان دهند و چندین بار تاکنون اعلام کردند که ما از رکورد خارج شدیم اما خودشان باز برنامه دیگری برای خراج از رکود ارائه کردند.


وی ادامه داد: این نشان‌دهنده آن است که وضعیت رکورد در کشور روزبه‌روز عمیق‌تر و بحرانی‌تر می‌شود زیرا نمی‌توان واقعیت‌ها را تغییر داد ما با شعار و سخنرانی نیز از وضعیت رکود خارج نمی‌شویم.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معتقد است: زمانی که رکورد حاکم شود وضعیت تولید، اشتغال و کسب درآمد دچار ضعف و مشکلات فراوانی می‌شود و بحران بیکاری امروز ناشی از رکوردی است که بر کشور حاکم شده است.


نقوی حسینی تصریح کرد: ما در دولت تلاش و اراده جدی برای خروج از وضعیت رکورد را مشاهده نمی‌کنیم، بنده بارها گفته‌ام که با دولت استخر، جکوزی و سونا نمی‌توان از رکورد خارج شد و اقتصاد مقاومتی را پایدار کرد بلکه یک همت والا و طرحی نو می‌طلبد. 


وی با تأکید بر ضرورت توجه و بهره‌برداری از ظرفیت‌های داخلی، گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری تأکید داشتند مشکلات اقتصادی ما از لوزان و ژنو حل نمی‌شود بلکه چاره رفع آن در داخل کشور و توجه و اعتماد به توان و سرمایه‌های داخل است.


نماینده مردم ورامین در پایان تصریح کرد: تا زمانی که اعتماد به توان و سرمایه‌های داخل وجود ندارد و مسئولان نیز فقط از پشت میز شعار می‌دهند و عملی در کارهایشان دیده نمی‌شود قطعاً مشکلات کشور نیز حل نخواهد، رفع مشکلات کشور نیازمند یک عزم جدی از سوی مسئولان است.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :