موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/36127 :کد

0

من پیروز انتخابات فیفا هستم

  شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ — ۰۸:۰۷
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -من پیروز انتخابات فیفا هستم

رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا از شانس بالای خود برای پیروز شدن در انتخابات ریاست فیفا خبر داد. او تاکید کرد که در صورت پیروز شدن شفافیت را در دستور کار خود قرار می‌دهد و هیچ حقوقی هم از فیفا دریافت نخوا

 

رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا از شانس بالای خود برای پیروز شدن در انتخابات ریاست فیفا خبر داد. او تاکید کرد که در صورت پیروز شدن شفافیت را در دستور کار خود قرار می‌دهد و هیچ حقوقی هم از فیفا دریافت نخواهد کرد.

به گزارش تحلیل ایران، شیخ سلمان بن ابراهیم، رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا خود را آماده شرکت در انتخابات ریاست فیفا که قرار است در اسفند ماه برگزار شود می‌کند. او شانس بالایی برای پیروزی شدن در انتخابات دارد و می‌تواند به نخستین عربی تبدیل شود که ریاست فیفا را بر عهده می‌گیرد.

شیخ سلمان بحرینی در نشستی خبری درباره برنامه‌های خود در صورت پیروز شدن در انتخابات ریاست فدارسیون بین‌المللی فوتبال سخن گفت. او اظهارکرد: نخستین اولویت من در صورت پیروز شدن در انتخابات بازگرداندن اعتبار به فیفا است.

وی افزود: شما می دانید با توجه به اتفاقات زیادی که افتاد، فیفا اعتبار خود را از دست داده است و اکنون به شخصی نیاز دارد که اعتبار را به آن برگرداند. من اگر در انتخابات به پیروزی برسم نهایت تلاش خود را را به کار می گیریم تا شفافیت را در دستور کار خود قرار دهم و اعتبار را به فیفا برگردانم.

او ادامه داد: باید کمیته خاص و جداگانه‌ای مسئولیت مسائل مالی فیفا را بر عهده بگیرد تا شک و شبهه‌ای به وجود نیاید. فیفا باید درآمدهایی را که از طریق پخش تلویزیونی به دست می‌آورد به کمیته مستقلی واگذار کند و خود اصلا در آن دخالت نکند. این کمیته باید همه مسائل ریز و درشت را زیر نظر داشته باشد تا برای همه روشن شود که درآمدهای فیفا چگونه صرف می شود. من اگر به عنوان رئیس فیفا انتخاب شوم چنین کمیته‌ای را تشکیل خواهم داد و باید تاکید کنم که هیچ حقوقی هم از فیفا دریافت نخواهم کرد.

رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا درباره این سوال که آیا شانس پیروز شدن در انتخابات را دارد، پاسخ داد: من به همه رقیبان خود احترام می‌گذارم، اما براین باور هستم که می‌توانم در انتخابات پیروز شوم و به عنوان رئیس فیفا انتخاب شوم.

تا قبل از این که پلاتینی متهم به فساد و دریافت رشوه نشده بود او شانس نخست پیروز شدن در انتخابات ریاست فیفا و جانشینی سپ بلاتر بود، اما الان شیخ سلمان و شاهزاده اردنی شانس بسیار بالایی برای پیروز شدن در این انتخابات دارند.
منبع: ایسنا

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :