موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جامعه

a/36191 :کد

0

اخلاق بزرگ‌ترین عامل موفقیت در زندگی اجتماعی

  شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۳۳۵   
 تحلیل ایران -اخلاق بزرگ‌ترین عامل موفقیت در زندگی اجتماعی

فرمانده انتظامی استان زنجان با تأکید بر ضرورت اخلاق نبوی در همه ارکان زندگی، گفت: اخلاق حسنه بزرگ‌ترین عامل موفقیت در زندگی است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با تأکید بر ضرورت اخلاق نبوی در همه ارکان زندگی، گفت: اخلاق حسنه بزرگ‌ترین عامل موفقیت در زندگی است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار «علیرضا صالحی» در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان زنجان، افزود: انسان با تکیه بر اخلاق خوب و شایسته در هر زمینه‌ای می‌تواند به توفیقی والا دست یابد و نیکوترین و بهترین فضیلت‌ها در اخلاق زیبا و خوش است و این خصلت پسندیده اعتبار اجتماعی و رضایت دیگران را به‌دنبال دارد.

 

وی در ادامه بر ضرورت اخلاق نبوی در همه ارکان زندگی بشر تأکید و تصریح کرد: اخلاق باید در زندگی سیاسی، اجتماعی و حتی نظامی جاری باشد، اما متأسفانه در دنیای امروز مشکلاتی در سراسر عالم وجود دارد که بشر به سختی و زشتی آن را تجربه می‌کند و آن فاصله گرفتن از اخلاق نبی مکرم اسلام(ص) و اهداف آن حضرت است.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: مآموران انتظامی با توجه به وظیفه ذاتی خود که در تعامل و برخورد مستمر با اقشار مختلف مردم است و از همین‌رو همه شئون و رفتار کارکنان آن دائماً زیر ذره‌بین شهروندان قرار دارد، از این‌رو کارکنان باید همواره با رعایت انضباط و با رفتاری شایسته معرف و نماینده‌ای در خور شأن پلیس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

 

فرمانده انتظامی استان زنجان، کار، نظم و اخلاق سازمانی را سه اصل اساسی در توفیق پلیس برای استقرار امنیت در جامعه معرفی کرد و گفت: مردم‌محوری و تکریم مراجعه‌کنندگان به مأموران انتظامی در همه برنامه‌ها مدنظر باشد.

 

صالحی خاطرنشان کرد: چون مأموران انتظامی به‌عنوان محور اصلی و مظهر برخورد با جرائم و ناهنجاری‌ها شناخته می‌شود، رفتار و کردار کارکنان آن به‌صورت مستمر تحت نظارت مردم قرار داشته و حتی کوچک‌ترین کجی و انحراف پلیس نیز برای مردم پذیرفتنی نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: در روز نهم دی‌ماه 1388 مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش میلیونی مردم، در تهران و دیگر شهرهای کشور به جهانیان اعلام شد، چون این روز یادآور حماسه‌ای عظیم بود که فریاد بلند ملت را بر سر فتنه‌گران کوبید.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :