موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی داخلی

a/36262 :کد

0

توزیع برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته متوقف شد

  شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ — ۲۰:۳۰
تعداد بازدید : ۳۴۱   
 تحلیل ایران -توزیع برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته متوقف شد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام "توزیع برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته به‌طور کامل متوقف شد" گفت: بر اساس اخطار صورت گرفته اعلام کرده برنامه‌ای برای توزیع این محصولات ندارد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام "توزیع برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته به‌طور کامل متوقف شد" گفت: بر اساس اخطار صورت گرفته در مجلس شرکت بازرگانی دولتی اعلام کرده برنامه‌ای برای توزیع این محصولات ندارد.

 

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا مصری اظهار کرد: توزیع برنج تاریخ مصرف گذشته غرب کشور که در انبارهای شرکت غله وجود داشت به‌طور کامل متوقف شده  و مسئولان شرکت بازرگانی دولتی اعلام کردند تا به امروز حتی یک کیلوگرم از این محصول بین مردم توزیع نشده است.

 

وی افزود: بر اساس اخطار صورت گرفته، شرکت بازرگانی دولتی دیگر هیچ برنامه‌ای برای توزیع این محصولات ندارد، اما درصورتی که این شرکت قصد انکار وجود این برنج‌ها را در انبارهای خود داشته باشد، عکسهای آن موجود و قابل انتشار است.

 

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسبامی تأکید کرد: قصد من از اعلام این خبر جنجال سازی نبود و به‌دنبال حل مسئله و جلوگیری از جابه‌جایی برنج‌های آلوده و تاریخ مصرف گذشته موجود در انبارهای شرکت بازرگانی دولتی بودم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :