موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/36301 :کد

0

جابر انصاری درگذشت مرحوم محمدعلی اینانلو را تسلیت گفت

  شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ — ۲۳:۵۷
تعداد بازدید : ۷۳۹   
 تحلیل ایران -جابر انصاری درگذشت مرحوم محمدعلی اینانلو را تسلیت گفت

حسین جابر انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی درگذشت محمد علی اینانلو روزنامه نگار، مستندساز طبیعت را به بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفت و برای علاقمندانش صبر و اجر از درگاه خداوندگار طلب کرد.

حسین جابر انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی درگذشت محمد علی اینانلو روزنامه نگار، مستندساز طبیعت را به بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفت و برای علاقمندانش صبر و اجر از درگاه خداوندگار جان و جهان طلب کرد.


به گزارش تحلیل ایران، جابر انصاری در پیامی با اظهار تاسف از خبر درگذشت غم انگیز محمد علی اینانلو روزنامه نگار، کارشناس و مستند ساز طبیعت، صداپیشه، گزارشگر ورزشی و طبیعت گرد مشهور ایران به خانواده مرحوم اینانلو و جامعه هنری تسلیت گفت.


وی افزود: اینانلو برای من همچون بسیاری از هموطنانم بیش از هر چیز چهره آشنا و محبوب برنامه های تلویزیونی محیط زیستی و نماد عشق به طبیعت و عشق به سرزمین ایران بود و دریغ و درد که چنین زود هنگام و در 68 سالگی دوستدارانش را وداع گفت و به ابدیت پیوست.


جابر انصاری با اشاره به صدای ماندگار آن مرحوم که موهبتی الهی در اختیار او بود افزود: نوشته ها و فیلم های زیبای مستندش از طبیعت و اکوتوریسم ایران برای همیشه در خاطره ها خواهد ماند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :