موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/36351 :کد

0

محمدی: پرسپولیسی‌ام و رفتنم به استقلال خیانت است

  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ — ۰۸:۰۳
تعداد بازدید : ۵۲۰   
 تحلیل ایران -محمدی: پرسپولیسی‌ام و رفتنم به استقلال خیانت است

مهاجم تیم راه‌آهن گفت: پیشنهاد باشگاه بزرگ استقلال برایم مایه افتخار است اما من قلباً پرسپولیسی هستم و رفتن به استقلال برایم ممکن نیست.

مهاجم تیم راه‌آهن گفت: پیشنهاد باشگاه بزرگ استقلال برایم مایه افتخار است اما من قلباً پرسپولیسی هستم و رفتن به استقلال برایم ممکن نیست.


به گزارش تحلیل ایران، مهرداد محمدی در خصوص وضعیت تیم فوتبال امید اظهار داشت: مدیریت تیم امید و کادر فنی همه زحمات خود را برای آماده سازی تیم کشیده‌اند و انشاالله ما بازیکنان هم بتوانیم با کسب نتایج دلخواه این زحمات را تکمیل کنیم و با راهیابی به المپیک طلسم چهل ساله نرفتن به این رقابت‌ها را بشکنیم.


وی با بیان اینکه بی‌شک همه تیم‌ها در این مرحله با آمادگی کامل به مسابقات می‌آیند، افزود: رقبا با آمادگی کامل می‌آیند تا سهمیه المپیک را به دست بیاورند و هیچ تیمی را نمی‌توان دست کم گرفت.


مهاجم راه‌آهن که با پیشنهاد استقلالی‌ها روبه‌رو شده در پاسخ به این سؤال که در نیم فصل دوم پیراهن این تیم را برتن می‌کند یا خیر گفت: تاکنون کسی با خودم در این رابطه به صورت رسمی هیچ صحبت نکرده و من فقط در رسانه‌ها خوانده و دیده‌ام که «پرویز خان مظلومی» مرا در فهرست خرید تیمش قرار داده یا باشگاه راه‌آهن به دنبال معاوضه من با بازیکنان استقلال است. اینکه اصلا آنها مرا واقعا می‌خواهند یا نه یک بحث دیگر است ولی نکته مهمی که باید بگویم این است که پیشنهاد باشگاه بزرگ استقلال برایم مایه افتخار بوده اما من قلباً پرسپولیسی هستم و رفتن به استقلال برایم به هیچ وجه ممکن نیست.


محمدی تصریح کرد: شاید خیلی‌ها بگویند در فوتبال حرفه‌ای این مسائل معنا ندارد اما من بچه جنوب شهرم و نمی‌توانم پا روی دلم بگذارم. این حرف به معنای رفتنم به پرسپولیس نیست چون خدا را شاهد می‌گیرم تااین لحظه نه از پرسپولیس پیشنهادی داشته‌ام و نه به رفتن به آن فکر کرده‌ام و نه حتی اگر پیشنهادی باشد بدون موافقت باشگاه راه‌آهن می‌توانم به آن فکر کنم اما می‌خواهم بگویم وقتی دلم با استقلال نیست رفتنم به آن تیم خیانت به خودم و استقلال و هواداران پرشمار و عزیز آن است. چگونه باید برای موفقیت تیمی تلاش کنم که تا یک سال قبل روی سکوها آرزوی باختن آن را داشته‌ام؟ شاید این حرف‌ها به نظر خنده‌دار بیاید و خودم هم خوب می‌دانم یک بازی خوب در تیم‌های بزرگ چه بازتابی دارد ولی نمی‌توانم به دلم پشت پا بزنم.


مهاجم راه‌آهن با تاکید بر اینکه در حال حاضر تیمش شرایط خوبی در جدول ندارد گفت: دور از انصاف است که بخواهم این تیم که سکوی پرتاب من و میلاد بوده را تنها بگذارم. شرایط میلاد با من فرق می‌کند، او پیشنهاد خارجی دارد و اگر نرود شاید آن را برای همیشه از دست بدهد اما من دوست دارم بمانم و به راه‌آهن کمک کنم و اگر هم قرار است به خاطر تامین منافع باشگاهم روانه تیم دیگری شوم قطعا آن تیم استقلال نخواهد بود زیرا همانگونه که گفتم حضور در استقلال برایم به معنای فراموش کردن همه خاطرات و رویاهای گذشته‌ام است.


محمدی عنوان کرد: همه آنچه گفتم حرف دلم بود. امیدوارم استقلالی‌های عزیز مرا ببخشند و از مدیران باشگاه راه‌آهن هم معذرت می‌خواهم ولی در اینگونه نقل و انتقالات باید نظر من هم لحاظ شود و نظر من همین است که اعلام کردم.

 

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :