موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/36485 :کد

0

اینانلو در بوئین زهرا به خاک سپرده می شود

  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ — ۱۹:۴۹
تعداد بازدید : ۵۲۸   
 تحلیل ایران -اینانلو در بوئین زهرا به خاک سپرده می شود

مسعود اسکویی، دوست و وصی مرحوم محمدعلی اینانلو گفت که وی بنابه درخواست خودش در عصمت آباد بوئین زهرا به خاک سپرده می شود.

مسعود اسکویی، دوست و وصی مرحوم محمدعلی اینانلو گفت که وی بنابه درخواست خودش در عصمت آباد بوئین زهرا به خاک سپرده می شود.


به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار حوزه صدا و سیما ایرنا، اسکویی که سابقه دوستی دیرینه با مرحوم اینانلو دارد و کارشناس و بازیکن والیبال است، عصر یکشنبه افزود: به همراه دو فرزند اینانلو برنامه های خاکسپاری را تنظیم کرده ایم. 


وی اضافه کرد: فردا ساعت 9 و 30 دقیقه مقابل مسجد بلال صدا وسیما مراسمی برای وداع مردم و دوستان اینانلو با ایشان هست. امکان دارد که نماز میت نیز در همین مکان خوانده شود. اما بعد از آن با آمبولانس به عصمت آباد منتقل می شود. تا بنابه وصیتی که از ایشان به جا مانده در این روستا به خاک سپرده شود. ایشان در این دست نوشته حتی نوشته اند که به چه کسانی در عصمت آباد باید مراجعه شود.


این کارشناس والیبال تصریح کرد: مراسم ختمی هم روز چهارشنبه (16 دی) در مسجد بلال سازمان صدا و سیما از ساعت 14 تا 15:30 برنامه ریزی شده است. 


محمد علی اینانلو مجری تلویزیون، روزنامه نگار و فیلم ساز طبیعت ایران بامداد شنبه (12 دی) در سن 68 سالگی درگذشت. 


وی 40 سال سابقه طبیعت گردی در ایران داشت و از مبتکران اکوتوریسم (طبیعت گردی) کشور به شمار می آمد. اینانلو حاصل بسیاری از سفرهای خود را به صورت نوشته و فیلم درآورده است.


او در زمینهٔ کار در رسانه های مکتوب و تصویری ایران سوابق متعددی دارد و از وی به عنوان مبتکر کلاس های آموزش اکوتوریسم در ایران یاد می شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :