موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/36570 :کد

0

سرنوشت سهام عدالت به کجا کشید؟

  دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ — ۰۶:۳۷
تعداد بازدید : ۳۶۸   
 تحلیل ایران -سرنوشت سهام عدالت به کجا کشید؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای پایان دادن به نارضایتی‌های مردم در خصوص سهام عدالت آن را شفاف سازی می‌کند.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای پایان دادن به نارضایتی‌های مردم در خصوص سهام عدالت آن را شفاف سازی می‌کند.

به گزارش تحلیل ایران، عبدالکریم رجبی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص سرانجام سهام عدالت گفت: در حال حاضر آنچه که شفاف و روشن است مردم خبری از سود سهام عدالت ندارند و چندین سال است که کارت‌های سهام صادر شده اما هیچ عایدی به مردم تعلق نگرفته است.

این نماینده مجلس باتاکید بر اینکه مردم منتظر دریافت سود سهام هستند افزود: تغییراتی در این حوزه صورت گرفته که سود سهام به عنوان بدهی به سهامداران قلمداد شده اما این تغییرات مشکلی را حل نخواهد کرد.

وی همچنین تصریح کرد: دولت برای پایان دادن به نارضایتی‌های مردم در خصوص سرنوشت سهام عدالت باید تکلیف آن را تعیین و اطلاع رسانی و شفافیت‌های لازم را به عمل آورد.

رجبی ادامه داد: اخیراً دولت در حوزه مدیریت آن تغییراتی را انجام داده است اما هنوز نتایج مثبتی  برآورده نشده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید یک دستگاه متولی پاسخگو در این زمینه داشته باشد تا در گردش‌های مالی ورود پیدا کرده و عملکردها را به مردم پاسخ دهد.

وی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر ابهاماتی برای مردم وجود دارد که دولت نیز دراین زمینه اقدامات لازم را انجام نداده است برای نیل به اهداف سهام عدالت باید منتظر به نتیجه رسیدن تحقیق و تفحص بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :