موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/36645 :کد

0

خاندان آل سعود؛ بزرگترین مصیبت جهان اسلام

  دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ — ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۳۵۹   
 تحلیل ایران -خاندان آل سعود؛ بزرگترین مصیبت جهان اسلام

دبیرکل جبهه پیروان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رسما اعلام می‌کند که حاکمیت آل سعود به نفع آنهاست و بسیاری از مواضع‌شان در منطقه با یکدیگر منطبق است، گفت:آل سعود مانند کسی است که درمرداب فرو رفته است.

دبیرکل جبهه پیروان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رسما اعلام می‌کند که حاکمیت آل سعود به نفع آنهاست و بسیاری از مواضع‌شان در منطقه با یکدیگر منطبق است، گفت: آل سعود مانند کسی است که در مرداب فرو رفته است.


 

محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با بیان اینکه امروز بزرگترین مصیبت جهان اسلام خاندان آل سعود هستند و متأسفانه به صورت کامل جنگ نیابتی مستکبرین و صهیونیست‌ها را بر عهده گرفته‌اند، اظهار داشت: آنها با پول و زمین مسلمانان و با اعتبار اسلام و حرمین شریفین کمر همت به خونریزی مسلمانان بسته‌اند. 

 

باهنر تصریح کرد:‌ امروز همه جا رد پای آل سعود مشخص است البته در گذشته حاکمان آن‌ها پیرمردانِ محافظه‌کار بودند و همین اعمال را انجام می‌دادند اما سعی می‌کردند بخش‌هایی از رفتارهایشان محرمانه و طبقه‌بندی شده بماند اما امروز با قدرت نسبی که برخی جوانان بی‌عقل و بی‌تدبیر گرفتند رابطه خود را با رژیم صهیونیستی شفاف و روشن اعلام می‌کنند و رژیم صهیونیستی نیز رسما اعلام می‌کند که حاکمیت آل سعود به نفع آنهاست و بسیاری از مواضع‌شان در منطقه با یکدیگر منطبق است.

 

** استفاده آل سعود از همه امکانات جهان اسلام برای ددمنشی‌

دبیرکل جامعه مهندسین ادامه داد: به نظر بنده رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی است و با توجه به پیش‌بینی دقیق مقام معظم رهبری که امیدواریم ظرف چند سال آینده نام رژیم صهیونیستی در دنیا وجود نداشته باشد، اما فرقی که می‌توانیم بین رژیم صهیونیستی و آل سعود قائل شویم این است که آل سعود رسما از همه امکانات جهان اسلام برای ددمنشی‌های خود استفاده می‌کند و اعدام شیخ انقلابی و عدالت‌خواه در همین راستاست.

 

وی تاکید کرد: آل سعود مانند کسی است که در مرداب فرو رفته و دست و پا می‌زند و هر چه بیشتر این کار را کند سریعتر در این مرداب فرو می‌رود. لذا این جزء آخرین میخ‌هایی است که آل سعود به تابوت خود زده است و دیری نمی‌پاید که این خون به ناحق ریخته و سایر سفاکی‌هایی که در منطقه انجام می‌دهد آل سعود را در حضیض ذلت قرار می‌دهد.

 

باهنر با بیان اینکه در رابطه با اقدامات داخل کشور و اتفاقی که در سفارت عربستان افتاد، باید به بیانیه دولت و رئیس جمهور احترام گذاشت، افزود: امر به معروف و نهی از منکر اشکال ندارد یا اعلام تنفر از رژیم آل سعود توصیه هم می‌شود اما کشورهای خارجی که در کشور ما سفارتخانه دارند تحت قیمومیت امنیت دولت جمهوری اسلامی هستند و به صورت خودسر نباید به آنها حمله فیزیکی کرد.

 

نایب رئیس مجلس در عین حال گفت: موضع دولت باید در برابر آل سعود شفاف باشد اما حمله به سفارتخانه و کنسولگری و تهدید کردن رایزن‌ها خلاف قانون است و باید با آن برخورد شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :