موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/36707 :کد

0

دسترسی به اینترنت در صورت قطع شبکه ممکن شد

  دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ — ۱۸:۲۶
تعداد بازدید : ۴۶۰   
 تحلیل ایران -دسترسی به اینترنت در صورت قطع شبکه ممکن شد

با استفاده از فناوری جدید به کار گرفته شده در مسیریاب (روتر) در مواقع اضطراری و در صورت قطع اینترنت، امکان اتصال با سیم کارت به شبکه همچنان وجود خواهد داشت.

با استفاده از فناوری جدید به کار گرفته شده در مسیریاب (روتر) در مواقع اضطراری و در صورت قطع اینترنت، امکان اتصال با سیم کارت به شبکه همچنان وجود خواهد داشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، کمپانی تی پی لینک محصول جدید روتر خود را با نام ArcherMR۲۰۰ با تاکید بر دسترسی در هر مکان و هر زمان به دنیای پرسرعت تولید کرده است.


این مسیریاب دارای ۴ ورودی اترنت است که یکی از آنها LAN/WAN است تا بتوان از طریق کابل شبکه، مودم ADSL یا هر نوع اینترنت دیگری که در دسترس باشد به این روتر متصل شد و این اتصال را با دیگر ابزارها نیز به اشتراک گذاشت. از طریق ۳ درگاه دیگر این محصول سخت افزاری نیز می ‌توان لپ ‌تاپ، کامپیوتر و یا دیگر ابزارهای سازگار با شبکه سیمی را به شبکه داخلی متصل کرد.


ابزارهای دیگر شامل تلفن هوشمند، تبلت، لپ‌ تاپ، تلویزیون هوشمند، کنسول های بازی و سایر ابزارهای هوشمند نیز به سادگی می توانند از طریق شبکه‌ وای فای به روتر متصل شده و به این ترتیب می‌ توان چندین ابزار را از طریق شبکه‌ سیمی و بی‌سیم به یکدیگر متصل کرده و اینترنت را بین آنها به اشتراک گذاشت.


اما آنچه که Archer MR۲۰۰ را از روترهای دیگر متمایز می‌کند، وجود یک درگاه سیم کارت است که شبکه نسل سوم و نسل چهارم تلفن همراه را پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب نه تنها می‌توان با این روتر، اینترنت ADSL یا انواع دیگر اینترنت را به اشتراک گذاشت، بلکه می‌توان سیم‌کارت به آن متصل کرده و اینترنت را بین ابزارهای بی ‌سیم و سیمی اشتراک گذاری کرد.


با استفاده از این دستگاه، اگر از اینترنت ADSL یا هر نوع اینترنت ثابت دیگری استفاده می کنید اما می ‌خواهید تا در مواقع اضطراری و در صورتی که اینترنت اصلی شما قطع شد بتوانید به شبکه‌ جهانی متصل باقی بمانید، می‌توانید سیم کارت را در روتر خود قرار داده و وقتی اینترنت قطع شد به شبکه‌ های موبایلی متصل شوید.


این روتر از فناوری شبکه‌ پرسرعت AC پشتیبانی می‌کند و قادر است تا اطلاعات را در فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز با سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه در دانلود و با سرعت ۵۴ مگابیت بر ثانیه آپلود کند که برای استفاده در شرکت‌ های کوچک یا خانه مناسب است.

منبع: خبرگزاری مهر

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :