موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نجات مردم

a/36962 :کد

0

نجات یک مادر باردار توسط امدادگران در ارتفاعات سیلوانا

  ﺳﻪشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ — ۱۸:۰۱
تعداد بازدید : ۳۹۸   
 تحلیل ایران -نجات یک مادر باردار توسط امدادگران در ارتفاعات سیلوانا

معاون امداد و نجات آذربایجان غربی گفت: یک زن باردار که در وضعیت بسیار وخیمی قرار داشت، به همت عوامل امدادی هلال احمر آذربایجان غربی توسط بالگرد هوایی در ارتفاعات کوه‌های سیلوانا در روستای دزگیر و لاجا

تحلیلی ایران-جابر ثوابی در گفت و گویی اظهار کرد: روستاهای منطقه سیلوانا یکی از مناطق صعب العبور شهرستان ارومیه می باشند که با فداکاری و جان نثاری امدادگران و نجاتگران هلال احمر شهرستان ارومیه که با بالگرد به آن منطقه اعزام شده بودند توانستند با یک اقدام سریع و به موقع، زن باردار را به مرکز بیمارستانی ارومیه انتقال دادند.

وی افزود: در این حادثه عوامل امدادی و ماما به همراه بالگرد امدادی به محل اعزام شدند و پس از انتقال زن باردار به بیمارستان خوشبختانه وضعیت جسمانی این زن توسط پزشکان مطلوب اعلام شده است.

به گفته ثوابی نجات این زن باردار اول خواست و لطف الهی و دوم سرعت بالای تیم امدادی اعزامی به همراه خلبان زبده بود که توانستند این مادر و کودک را به سلامت انتقال دهند.

گفتنی است پدر نوزاد تازه متولد شده و پدر این خانواده امروز صبح با حضور در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نیروهای امدادی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی از تلاش های دکتر سیدزکریایی و همکارانش و همچنین خانواده امدادگر استان و همه مسئولان مربوطه تقدیر و تشکر کرد.

منبع:نای قلم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :