موضوعات ‌مرتبط: سیاسی معدن و تجارت

a/37140 :کد

0

روسیه به توسعه تجارت با چابهار فکر می‌کند

  چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۲۷۸   
 تحلیل ایران -روسیه به توسعه تجارت با چابهار فکر می‌کند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس شواهد موجود کشور روسیه به توسعه تجارت و استفاده از ظرفیت‌های بندر چابهار توجه دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس شواهد موجود کشور روسیه به توسعه تجارت و استفاده از ظرفیت‌های بندر چابهار توجه دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران،  استاندار سیستان و بلوچستان افزود: هم اینک باید روسیه را به عنوان یک فرصت تجاری در نظر گرفت و برای توسعه روابط با این کشور تلاش کرد.

وی ادامه داد: حضور در نمایشگاه تولیدات و توانمندی‌های ایران در روسیه برای سیستان و بلوچستان یک امر الزامی با هدف نشان دادن توانمندی‌های خود در بخش‌های مختلف به حساب می‌آید.

وی افزود: برای دعوت از سفیر روسیه به سیستان و بلوچستان برنامه‌هایی وجود دارد که در صورت نهایی شدن باید نمایشگاهی از تولیدات استان به ویژه در بخش‌های محصولات دریایی و شیلاتی برپا شود.

وی با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کلان بندر چابهار ادامه داد: دولت آینده‌ای بزرگ و روشن برای این منطقه ترسیم کرده و ما نیز باید زمینه را به بزرگی نگاه دولت برای حضوری اثرگذار در این منطقه فراهم کنیم.

وی بیان کرد: توسعه بندر فضا را برای صادرات باز می‌کند و ما آمادگی داریم تا با واگذاری بخشی از کارها به بخش خصوصی راه را برای سرمایه گذاران باز کنیم تا با استفاده از امکانات و زیر ساخت‌های آماده به فعالیت بپردازند.
منبع: ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :