موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/37284 :کد

0

نیروی دریایی سپاه مقتدرانه ازمرزهای ایران پاسداری می‌ کند

  چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ — ۲۱:۴۷
تعداد بازدید : ۳۳۶   
 تحلیل ایران -نیروی دریایی سپاه مقتدرانه ازمرزهای ایران پاسداری می‌ کند

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: نیروی دریایی سپاه با داشتن توانمندی بالا در بعد نیروی انسانی و تجهیزاتی مقتدرانه از ارزش‌های انقلاب اسلامی و مرزهای میهن اسلامی پاسداری ودفاع می‌کند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: نیروی دریایی سپاه با داشتن توانمندی بالا در بعد نیروی انسانی و تجهیزاتی مقتدرانه از ارزش‌های انقلاب اسلامی و مرزهای میهن اسلامی پاسداری و دفاع می‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع فرماندهان وپاسداران منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه با اقتدار در حال پاسداری از مرزها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه پاسداران هماهنگ و همدوش با سایر نیروهای مسلح وبا اقتدار در حال نگهبانی و پاسداری از مرزها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه پاسداران در حفظ و دفاع از نظام اسلامی آمادگی کامل دارند تصریح کرد: پاسداران در راه بقاء انقلاب اسلامی وحفظ ارزش‌های متعالی آن لحظه‌ای غفلت نکرده و آماده جانفشانی هستند.

 

وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه از توانمندی بالایی برخوردار است گفت: نیروی دریایی سپاه با داشتن توانمندی بالا در بعد نیروی انسانی و تجهیزاتی مقتدرانه از ارزش‌های انقلاب اسلامی و مرزهای میهن اسلامی پاسداری و دفاع می‌کند.

 

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه شهادت شیخ نمر باقر النمرعملی ننگین و شرم آور بود افزود: این جنایت که مغایر با اخلاق انسانی توسط رژیم سفاک آل سعود صورت گرفت لکه ننگی به کارنامه ننگین آل سعود افزوده است.

 

رزمجو با محکوم کردن این جنایت رژیم آل سعود تصریح کرد: ائتلاف رژیم آل سعود با رژیم صهیونیستی و آمریکا سبب جنگ فرقه‌ای و ایجاد بی ثباتی در خاورمیانه و کشورهای اسلامی شده که عربستان در این بی ثباتی فرورفته است.

 

وی مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و دولت آل سعود را سبب برهم زدن امنیت کشورهای اسلامی و جهان اسلام دانست و بیان کرد: این ائتلاف برای شیعه کشی صورت گرفته بگونه‌ای که حکام بی کفایت آل سعود پرچم‌دار شیعه کشی در جهان اسلام معرفی شده است.

 

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه حضور حداکثری در انتخابات 7 اسفند بر افتخارات و اقتدار ایران اسلامی می‌افزاید بیان کرد: ان‌شاالله انتخابات آینده با افتخار و اقتدار و با حضور حداکثری ملت قهرمان و شهیدپرور ایران پشت سرگذاشته و برگ زرین دیگری را به کتاب طلایی انقلاب اسلامی می‌افزاید.

 

رزمجو حضور حداکثری در انتخابات وخلق حماسه‌ای دیگر را رسالت و وظیفه همگان دانست و با اشاره به نقش سپاه پاسداران در صحنه انتخابات تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برابر قانون اساسی به وظایف محوله خود که پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است عمل کرده و مثل همیشه وارد هیچ گروه بندی و جریان سیاسی نمی‌شود.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :