موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/37509 :کد

0

باید از حیثیت فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا دفاع کرد

  پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ — ۱۷:۱۷
تعداد بازدید : ۳۳۱   
 تحلیل ایران -باید از حیثیت فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا دفاع کرد

مدیرعامل باشگاه سپاهان تأکید کرد نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا باید از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تأکید کرد نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا باید از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنند.


به گزارش تحلیل ایران و به نقل از  روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، اصغر باقریان در پایان جلسه مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال با مدیران‌عامل باشگاه‌های حاضر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: یکی از موضوع‌های مهم فوتبال کشور در سال‌های اخیر حضور نمایندگان ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیاست که باید با حضوری موفق در آن از اعتبار فوتبال ایران در این بازی ها دفاع کرد.


وی تصریح کرد: امسال با توجه به اتفاقات سیاسی که اخیراً در منطقه رخ داده است حساسیت حضور پر قدرت تیم‌های ایرانی در این مسابقات بیشتر شده است و این جلسه هم در راستای همین موضوع برگزار شد.


مدیرعامل سپاهان خاطرنشان کرد: نمایندگان ایران امسال باید برخلاف سال‌های گذشته به گونه‌ای وارد این مسابقات شوند که از حیثیت و آبروی کشور عزیزمان دفاع کنند.


وی افزود: باید در میدان ورزش و در زمین مسابقه فوتبال پاسخ دندان‌شکنی نسبت به حرمت‌شکنی این کشورهای عربی به ایران داد.


باقریان یادآور شد: باید با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود و بهره‌گیری از خرد جمعی و راهکارهای مناسب تیم‌های قدرتمندی را روانه این مسابقات کنیم.


مدیرعامل سپاهان گفت: ایران در حال حاضر امن‌ترین کشور منطقه است و می‌توان به خوبی زمینه برگزاری همه رویدادهای ورزشی از جمله رقابت‌های لیگ قهرمان آسیا را مهیا کند.


مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه عنوان کرد: کشورهایی مانند عربستان و امارت  که موضوع گرفتن میزبانی این بازی‌ها از ایران را به کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح کرده‌اند خودشان در برگزاری بازی‌ها در کشور خود دچار مشکلات عمده‌ای هستند و با مطرح کردن این مورد می‌خواهند سرپوشی بر ضعف‌های خود بگذارند.


باقریان همچنین گفت: درخواست ما این است که همانطور که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا براین موضوع که نباید مسائل سیاسی  در ورزش و فوتبال دخالتی داشته باشد، AFC بدون در نظر گرفتن خواسته بی‌منطق و نامشروع این کشورها طبق قرعه‌کشی قبلی بازی‌ها را برگزار کند.


وی افزود: اگر هم کشورهای عربی در میزبانی این مسابقات مشکل دارند خودشان باید مشکلاتشان را حل کند و این اعتراض‌ها به ضعف آنها در برگزای مسابقات بر می‌گردد.


مدیرعامل سپاهان در پایان اظهار داشت: ما باید حداکثر تلاش خود را برای حضور قدرتمند در این مسابقات انجام دهیم تا از کیان فوتبال ایران دفاع کنیم. ازهمه اهالی فوتبال از جمله مسئولان فدراسیون فوتبال ،سازمان لیگ، باشگاه‌ها، رسانه‌های دیداری و نوشتاری و هواداران در خواست می‌کنم دست به دست هم بدهند تا شاهد موفقیت هرچه بیشتر تیم‌های ایرانی حاضر در این رقابت‌ها باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :